Hledám výborného veterináře v Praze - doporučíte?

305
3.8.13 21:15

Hledám výborného veterináře v Praze - doporučíte?

Ahoj,
máte někdo typ na zkušeného veterináře z Prahy, s dobrým přístupem ke zvířatům? my konkrétně máme staršího pejska). Zároveň by měl mít i dobře vybavenou ordinaci (např. laparoskopie). Předem díky za typy…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6440
3.8.13 21:24

Osobne muzu doporucit Veterina Andel a Vet nemocnice Libus.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3176
3.8.13 21:30

Veterina na Zbraslavi, je to u reky, kdyby jsi chtela tak pohledam presny nazev a adresu.
Nebo Vererinarni klinika Jarov, je tam doktoru vic, ale vetsinou natrefis na nekoho z manzelskeho paru Sulghovych a jsou vyborni, ale trosku drazsi nez na te Zbraslavi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17568
3.8.13 21:57

Kubát na Spořilově. Když měla jedna z našich koček komplikace po kastraci, vzal si ji na víkend k sobě domů, aby ji měl pod dohledem…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1980
3.8.13 22:54

http://www.veterinarzbraslav.cz/ - nikam jinam bych se svými psy nejela, dojíždíme sem z Mělníka…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.8.13 22:55

Praha 8 sokolníky. Mají i operační sál.

• Nahlásit
  • Citovat
9847
3.8.13 23:03

Za nás mohu doporučit Ivet Praha 4 ;-) nikdy nezklamali a mají i pohotovost 24/7 ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5850
3.8.13 23:12

AAvet :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
487
3.8.13 23:12

My můžeme doporučit veterinární nemocnici Stodůlky: http://www.vetcentrum.cz/stodulky/ Jsou dost vybavení, dělají operace všeho druhu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3176
3.8.13 23:40

@Shreya presne tuhle jsem mela na mysli. Ja tam chodim s kocourem, ma rakovinu zakudku (ale neni to na nem ani poznat a netrapi se - kdyby mne chtel nekdo odsoudit, ze ho nedam uspat) a vsichni doktori jsou vyborni

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Kies
3.8.13 23:51

Vet nemocnice Libuš :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
6455
4.8.13 00:20

Ano-vetnemo Libuš, vetklinikaJaggy, vetklinikaKolma
Vetcentrum Stodulky jen mvdrDuchek -ortopedie jinak ne
Zbraslav-prumer-s komplikovanejsim nestandartnim problemem nepomohli

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1980
4.8.13 09:46
@Verca85 píše:
@Shreya presne tuhle jsem mela na mysli. Ja tam chodim s kocourem, ma rakovinu zakudku (ale neni to na nem ani poznat a netrapi se - kdyby mne chtel nekdo odsoudit, ze ho nedam uspat) a vsichni doktori jsou vyborni

Já jsem na Zbraslav vozila psy ještě v době, kdy jsem tam bydlela měla to pár kroků, pak jsem se odstěhovala, zkusila veta v místě nového bydliště a po několika zkušenostech jinde mi stojí za to, jezdit přes hodinu na Zbraslav, za mě super veterináři, kteří jako jedni z mála vědí co dělají a co říkají, před šesti lety mi operovali malou fenu ( 6 kg )- zlomila si nohu, takže šrouby, dráty, sádra, pro zhojení pod narkózou šrouby vytáhnout, fena pak umřela na následky, které s operovanou zlomeninou neměly nic společného. To jen tak na OT. Teď si tam uděláme výlet v rámci každoročního přeočkování, takže mi to dojíždění nějak nevadí, kdybych musela něco řešit akutně, tak pojedu na veterinu do Brandýsa n/L. Nikam jinam ;).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
305
4.8.13 13:11

Ahoj,
díky moc za typy :) a máte na té Zbraslavi nebo v té klinice Vetnemo v Libuši zkušenost s nějakým konkrétním doktorem nebo je jedno, ke komu se objednám?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3176
4.8.13 13:15
@Cassy25 píše:
Ahoj,
díky moc za typy :) a máte na té Zbraslavi nebo v té klinice Vetnemo v Libuši zkušenost s nějakým konkrétním doktorem nebo je jedno, ke komu se objednám?

Na Zbraslavi mam dobre zkusenosti se vsemi, jsou tam myslim 4 dr. a super

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama