Hledám zatím jen kamarádku z Olomouce a blízkého okolí

6.6.21 09:31

hledám zatím jen kamarádku z olomouce a blízkého okolí

Dobrý den,
zatím hledám jen kamarádku, u dotyčné chci, aby kvůli nedostatkům se nepřetvařovala, jen kvůli tomu, aby mě neranila, nějakou pohodovou na popovídání a třeba na nějaké aktivity atd. jestli bysme si časem padli do oka, by ukázal čas, a pokud možno, se a tímto příspěvkem táži, jestli je tu nějaká slečna mezi 18-24 lety, která to má vážně v hlavě srovnanané, nepředstírá kamarádství (časem) i lásku a nebyla nevěrná kdyby to vyšlo a případě kdyby sympatie nebyly oboustranné tak aby nebyla mstivá už jsem si toho zažil dost, tímto příspěvkem si nechci nahradit již bývalou přítelkyni. kdyby se chtěla nějaká ozvat stačí ozvat moc děkuji že jste to dočetli až sem.

Příspěvek upraven 06.06.21 v 09:55

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1093
6.6.21 09:47
@MrMetallist666 píše:
Dobrý den, řeknu to na pravou míru.
před pár dny mi dala má dnes již bývalá přítelkyně, tímto nehledám vztah(zatím),u dotyčné chci aby kvůli nedostatkům se nepřetvařovala jen kvůli tomu aby mě neranila, tudíž hledám jen zatím kamarádku na popovídání a třeba na nějaké aktivity atd.,abych se tak nějak rozptýlil a přivedla na jiné myšlenky, jestli bysme si časem padli do oka, by ukázal čas, a pokud možno se a tímto příspěvkem táži, jestli je tu nějaká slečna mezi 18-24 lety, která to má vážně v hlavě srovnanané, nepředstírá kamarádství (časem) i lásku a nebyla nevěrná kdyby to vyšlo a případě kdyby sympatie nebyly oboustranné tak aby nebyla mstivá už jsem si toho zažil dost, tímto příspěvkem si nechci nahradit již bývalou přítelkyni. kdyby se chtěla nějaká ozvat stačí ozvat moc děkuji že jste to dočetli až sem.

Hele, nejsem Tva vekova kategorie, ale dovoluji si nevyžadane poradit: pis kratsima vetama, uplne vyhod podminovaci zpusob a to kvileni, jak Ti bylo ublíženo.

Jinak je to hrozny maglajz a vypada to, ze to nemas v hlave srovnane :nevim:

Jinak drzim palce :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat