Hledám známé (nebo kamarádky) na mateřské - není to trapné?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.08.15 18:17
Hledam zname (nebo kamaradky) na materske - neni trapne?

Jsem z maleho mesta, kde jsme se narodila a kde byldim i se svym ditetem. vzdy sem mela problem najit kamarady. Nejak nejsem prilis komunikativni. Ale pokud uz se najde spolecne tema, nebyva problem. Par znamych ktere jsem tu mela se bud odstehovali a nebo sou bezdetni a o dalsi pratelstvi se mnou ocividne nestoji. No a o co mi jde. vsimla sem si ze na proti nasi bytovce ve druhe bytovce bydli jeden kluk, se kterym jsme se kdysi parkrat bavili, snazil se zbalit moji kamaradku, ale ted ma jinou partnerku a s ni ma dve dcery. Jednu 3 roky a druha skoro rok. Kdyz se potklame pozdravime se a mame se i od te odby na FB. Napadlo me, zda by nebylo blbe kdybych mu naspala, zda se ta jeho obcas nenudi, a ze by sme nekdy mohli nekam treba spolu s kocarky a na navsteva, aby sme se treba nenudila a tak. Ale nevim jak to sformulovat aby to neviznelo hloupe nebo zoufale :?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
terezinka25
Ukecaná baba ;) 1518 příspěvků 17.08.15 18:22
@Anonymní píše:
Jsem z maleho mesta, kde jsme se narodila a kde byldim i se svym ditetem. vzdy sem mela problem najit kamarady. Nejak nejsem prilis komunikativni. Ale pokud uz se najde spolecne tema, nebyva problem. Par znamych ktere jsem tu mela se bud odstehovali a nebo sou bezdetni a o dalsi pratelstvi se mnou ocividne nestoji. No a o co mi jde. vsimla sem si ze na proti nasi bytovce ve druhe bytovce bydli jeden kluk, se kterym jsme se kdysi parkrat bavili, snazil se zbalit moji kamaradku, ale ted ma jinou partnerku a s ni ma dve dcery. Jednu 3 roky a druha skoro rok. Kdyz se potklame pozdravime se a mame se i od te odby na FB. Napadlo me, zda by nebylo blbe kdybych mu naspala, zda se ta jeho obcas nenudi, a ze by sme nekdy mohli nekam treba spolu s kocarky a na navsteva, aby sme se treba nenudila a tak. Ale nevim jak to sformulovat aby to neviznelo hloupe nebo zoufale :?

Ahojky urcite to neni blby.

myskalucka
Echt Kelišová 8115 příspěvků 17.08.15 18:22

Tak je všechny pozvi k vám, seznamte se a pak můžete spolu kocarkovat ;-)

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 19974 příspěvků 17.08.15 18:30

Má partnerku, svůj rodinný život, bylo by správné dát od něj ruce pryč. Nuda jeho partnerky (nebo dcery? No to je jedno) určitě není to, co ti leží na srdci.

JaneDoe
Ukecaná baba ;) 1219 příspěvků 17.08.15 18:38

No mně to blbé přijde :roll:

Burj Chalifa
Vesmírná mluvilka 30444 příspěvků 17.08.15 18:45
@myskalucka píše:
Tak je všechny pozvi k vám, seznamte se a pak můžete spolu kocarkovat ;-)

kočárkovat :zed: :zed: :zed:

myskalucka
Echt Kelišová 8115 příspěvků 17.08.15 19:11

@Burj Chalifa : když mi tu běhají 2 děti, tak je jednodušší napsat kocarkovat než jezdit s kočárkem.

Burj Chalifa
Vesmírná mluvilka 30444 příspěvků 17.08.15 19:13
@myskalucka píše:
@Burj Chalifa : když mi tu běhají 2 děti, tak je jednodušší napsat kocarkovat než jezdit s kočárkem.

no to je tedy logika a časová úspora :mrgreen:

Petule030
Kelišová 5860 příspěvků 17.08.15 19:21

Spíš to vyzní jako pozvánka na rande :) Ale co třeba pozvat ho na návštěvu i s přítelkyní a dětmi. Myslím, že pochopí důvod „nuda na mateřské“ ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.08.15 19:23

Ja to prave tak chtela aby to vyzbelo. Ze se na materske nudim tak hledam maminku na materske s kterou by se obcas pokecalo.

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 19974 příspěvků 17.08.15 19:29
@Anonymní píše:
Ja to prave tak chtela aby to vyzbelo. Ze se na materske nudim tak hledam maminku na materske s kterou by se obcas pokecalo.

A proto do toho taháš zadanýho kluka? Jo, to dává smysl. :nevim: Ale není ani trochu pěkný.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.08.15 19:38

Tak hooodne srozumitelne. Ja manzela mam a chtela sem se zeptat kamose zda by se mnou jeho pritelkyne nechtela kamaradit. :nevim:

Pink Lady
Ukecaná baba ;) 2144 příspěvků 17.08.15 19:40
@hanka.br. píše:
A proto do toho taháš zadanýho kluka? Jo, to dává smysl. :nevim: Ale není ani trochu pěkný.

Já jsem to pochopila tak, že by chtěla s celou rodinou kamarádit, ne že by chtěla toho kluka sbalit :) Jeho ženu nezná vůbec, jeho má aspoň na Facebooku, tak je to pro ní jednodušší přes něj. Nebo se možná pletu, ale takhle mi to vyznělo ;)

Pink Lady
Ukecaná baba ;) 2144 příspěvků 17.08.15 19:41
@Anonymní píše:
Tak hooodne srozumitelne. Ja manzela mam a chtela sem se zeptat kamose zda by se mnou jeho pritelkyne nechtela kamaradit. :nevim:

Takhle bych mu to nepsala, ale podle mě to blbý není, napsala bych mu klidně. Pozvala bych je všechny někdy odpoledne na kafe, děti si pohrají, třeba si s jeho ženou sednete a pak uvidíš co dál ;)

Petule030
Kelišová 5860 příspěvků 17.08.15 19:47

Pokud bys chtěla i tu jeho partnerku poznat, tak jak píšu. Pozvat na návštěvu celou rodinu, bydlíte od sebe pár kroků, tak na tom nic špatného není ;)

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama