Hledám zubaře z Opavy i okolí, který přijme nové pacienty

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kristínka -2
Kecalka 152 příspěvků 6 inzerátů 11.03.18 20:39
Hledám zubaře z Opavy i okoli ,který přijimá nové pacienty

Prosim, nevite, který zubař v Opavě i okoli přibirá nové pacienty? Naše pani zubařka odešla do důchodu a żádnou náhradu si nenašla tak jsme se ocitli bez zubaře. Hlavně ať bere i děti syn má 13 let.

Reklama

Reakce:

marka123
Kecalka 476 příspěvků 11.03.18 21:24

Chodim k MDDr. Jakubovi Kaniovi i s partenerem a dcerou (2roky) je to strasne mily a hodny a ochotny zubar, je dost mlady, takze by mozna mohl prijmat nove pacienty, je to v arealu nemocnice, jak je zubni pohotovost. Objednacky jsou jak kdy, nekdy objedna hned za dva tydny a nekdy az za 3/4 roku. Pribral nas pred 2lety.

kristínka -2
Kecalka 152 příspěvků 6 inzerátů 12.03.18 10:50

Byla jsem i na pojištovně, ale tam mi pani moc neporadila, vyjela mi papir a, že jsi mám zubaře obvolat.Budu to zkoušet snad brzy nějakého najdem. Jinak děkuji zkusim tam zavolat, až najdu telefon.

kristínka -2
Kecalka 152 příspěvků 6 inzerátů 12.05.18 17:44

Tak jsem tam volala a nepřijímaji nové pacienty. Prosím nevíte, která zubařka, nebo zubař přijímá nové pacienty? [Opava i okolí, Hlučín] Děkuji K.

Slečna Ferka
Echt Kelišová 9866 příspěvků 12.05.18 18:22

Dle webu stomatologické komory (www.dent.cz) v Ostravě bere dr. Kuczinský a dr. Ondřej Kavan. V Raduni dr. Ochoňský.

Uživatel je onlinesmajlik345
Kecalka 270 příspěvků 12.05.18 19:08
@Slečna Ferka píše:
Dle webu stomatologické komory (www.dent.cz) v Ostravě bere dr. Kuczinský a dr. Ondřej Kavan. V Raduni dr. Ochoňský.

tohle je web úplně k ničemu několik těch zubařu už nepříjíma a zas tam nejsou ty kteří příjímají. Prostě ten web není z aktualizovaný, protože zubaři nemají povinnost davat info zda berou nebo neberou.
Ještě donedávna jsem hledala taky zubaře. Právě díky tomu webu ( nechtěla jsem ale soukromé u kterých se nedoplatím ) tak jsem neustále obíhala kolečko u nás ( stejna oblast jak ty ) Nakonec jsem požádala svoji pojišťovnu o seznam všech zubařu s kterou mají uzavřenou smlouvu a začla obvolávat a upřímně ještě ted jsem v šoku kolik zubařu přijíma nové pacienty je jich víc než dost a to jak státní zubaři tak jak já říkam polosoukromí ( něco placené pojišťovnou - rtg, preventivky, vrtání něco si platíš sama - jako např. plomby, ale nedáš 500kč jak u státního, ale min. 1500 kč ) ale za tu peči to stojí pořad lepší než soukromí kde platíš úplně vše a tam jsou palky o dost větší

haaanaaas
Nováček 5 příspěvků 26.05.18 06:34

@smajlik345
A můžu se teda prosím zeptat kde berou? Už sháním několik měsíců a bez úspěchu :(

Kecalka 270 příspěvků 27.05.18 10:14
@haaanaaas píše:
@smajlik345
A můžu se teda prosím zeptat kde berou? Už sháním několik měsíců a bez úspěchu :(
moje zubařka už nebere a bohužel už nemám ten seznam co mi pojištovna poslala, ale zavolala jsem si na svoji pojištovnu poprosila jsem je o seznam všech zubařu s kterými mají smlouvu a začla jsem obvolavat. Někteří mi sice řekli že neberou, ale většina že berou a někteří mě hned začli objednavat. Takže jedina rada obratit se na pojištovnu, ale ne aby ty řekli kteří zubaři berou, ale vykazat si seznam všech zubařu ( oni totiž ty co berou to ani na pojištovnu nehlasí takže pojištovna ani neví kdo bere a kdo ne )

Kecalka 270 příspěvků 27.05.18 11:48

@haaanaaas ale co vím tak bere z ostravy petzlová, ale tam bych nešla stačila mi u ni jedna návštěva a hledala jsem dál a v opavě treedk dentalní klinika, ale nevím jací jsou, ale po telefonu velmi fajn a ochotní

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Největší řežba v historii? Takhle chorvatský fotbal rozpoutal válku v Jugoslávii!

Fotbalisté Chorvatska na světovém šampionátu drtí jednoho soupeře za druhým a... číst dále >

Galerie plná vězňů: 12 slavných celebrit, které skončily za mřížemi

Ne všechny celebrity se chovají jako andílci. Některé hvězdy občas řádí tak... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zuby moudrosti: trhat, nebo ne? Když nezlobí, mohou být i prospěšné

Každý o nich slyšel, ne každý je má a nikdo je nikomu nezávidí. Třetí... číst dále >

VIDEO: Módě ve Varech vládla romantika, velké brýle a pohodlné tenisky

Móda návštěvníků karlovarského filmového festivalu se v posledních letech... číst dále >

Reklama