Hledám zubaře, který přijímá ve Zlínském kraji

47
18.2.21 18:10

Hledám zubaře,který přijímá ve Zlínském kraji

Dobry den, hledám akutně zubaře ve Zlíně a okolí. Nevíte někdo o někom. Můj zkoncil a všichni jen odmítají. Začíná mne bolet osmička a musím na pohotovost. Byla bych ráda za jakýkoliv kontakt.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
18.2.21 18:36

Držím palce s hledáním. Já hledám pro rodiče v MS kraji a berou jen tam, kde nemají smlouvy s pojišťovnou :cert: Na dotaz mamky na pojišťovně, jestli ji zpětně připlatí alespoň ten základ, tak ne. Pojišťovna jí nedoplatí ani korunu, když bude u lékaře, co není na pojišťovnu. Jsou to svi. ně :poblion:

• Citovat
  • Nahlásit
2
18.2.21 18:48

Hmm nevim jiste jestli berou, ale pristupem jsou topovi, jezdime pres pul republiky do uherskeho hradiste do Hradent

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3241
18.2.21 18:59

Za Roznov vim, ze problem - hledaji v Brne/Ostrave :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
626
18.2.21 19:08

Jestli nemůžeš najít, tak zřejmě proto, že nikdo prostě nebere. U nás je to stejné, nebere jeden jediný. A ti ostatní jsou povětšinou důchodci, takže to bude vše za pár let ještě horší. Je to úplně katastrofální, zubaři u nás vůbec nebudou… A nikdo tohle neřeší :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.2.21 19:10

@Mialina napíšeš kraj??

• Citovat
  • Nahlásit
47
18.2.21 19:12
@Anonymní píše:
Držím palce s hledáním. Já hledám pro rodiče v MS kraji a berou jen tam, kde nemají smlouvy s pojišťovnou :cert: Na dotaz mamky na pojišťovně, jestli ji zpětně připlatí alespoň ten základ, tak ne. Pojišťovna jí nedoplatí ani korunu, když bude u lékaře, co není na pojišťovnu. Jsou to svi. ně :poblion:

No mám ten samý problém. Všechno soukromé a vše platit. Je to masakr.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
47
18.2.21 19:13

@luccifera to je bez řidičského průkazu u mne trochu problém. Je to blbá situace

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
47
18.2.21 19:14

@Mialina už jsem volala tak 20ti zubaru a nikdo nebere bohužel.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
95
18.2.21 19:14

Hradent v Uherském Hradišti, Medifis ve Zlíně, Mudr. Mráz ve Zlíně.. berou určitě, ceny vysoké :) Já osobně dojíždím do Brna, 2× ročně se to dá.

Příspěvek upraven 18.02.21 v 19:19

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3241
18.2.21 19:15

@tobiaskova je to silene, a to prave v Roznove postupne zubari odchazi do duchodu.., ja si na Morave zubare nechala a jsem rada, pze i kdyz se stehuju, jednou se chceme vracet a pak by to byl problem :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
47
18.2.21 19:16

@Claireen ano to věřím. Ale potřebují, aby přijali přes pojišťovnu. Bohužel si nemohu dovolit dát 4 tisíce za jednu návštěvu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
95
18.2.21 19:19

@tobiaskova Tak to se obávám, že jste bez šance. Jedině si zajít o víkendu na pohotovost vytrhnout tu osmičku a hledat dál..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
47
18.2.21 19:31

@Claireen nejspise budu muset

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7310
18.2.21 21:45

Ze solidarity jsem se mrkla na stránky České stomatologické komory, protože jen díky tomu jsem po dlouhém hledání a obíhání sehnala zubařku. Takže podle stránek přijímá nové pacienty MUDr. Vocelová v Malenovicích. (Sice jsem u ní byla minulý týden, na dveřích visí nápis, že nové neberou, ale zkus si tam zavolat.). Potom je v seznamu nabírajících MDDr. Kmoníčková v Chropyni, MUDr. Michalová v Přerově, MUDr. Zatloukalová v Tovačově, Sixdent s. r.o. v Bojkovicích. A pak tam je někdo ve Vyškově, v Olomouci, v Brně jich bylo dost… Ale to už je trochu na delší výlet. :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat