Hledáme adoptivní babičku - Praha

493
4.6.13 12:35

Hledáme adoptivní babičku - Praha

Ahoj holky, vzhledem k tomu, že moje maminka zemřela a tchýně s tchánem jsou bohužel alkoholici, hledáme adoptivní babičku a dědu. Máme 2,5 letého chlapečka, druhého čekáme v červenci. Moc ráda bych našla hodné prarodiče, kteří by měli naše děti upřímně rádi, kteří by si je rádi brali třeba na víkendy, na prázdniny nebo třeba jen na odpoledne. Moc bych si přála, aby kluci zažili to, co se dá prožít jen s babičkou a dedečkem, aby poznali lásku prarodičů a takovéto „rozmazlování“. Pokud byste někdo věděli o někom, komu zase naopak chybí objetí vnoučat, budu ráda za kontakt. Předem děkuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
13073
4.6.13 12:37

Jé to je hezký :kytka: To by mohlo být super pro obě strany, třeba pokud ta babička si přijde opuštěná :kytka: Bohužel neporadím, ale držím palce :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5054
4.6.13 12:45
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
493
4.6.13 12:48

To bude další varianta, co zkusíme :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9592
4.6.13 13:05

@lenka828 držím palce :-), ať najdete adoptivní prarodiče :-).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2436
4.6.13 13:12

To je super nápad, taky budu hledat :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36904
4.6.13 14:41

Ja hledala inzeraty pred casem a zjistila jsem, ze poptavka prevysuje nabidku asi tak 200 nasobne. ono hodnejch opustenejch fit nicmene jiz nepracujicich babicek mnoho neni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
493
4.6.13 20:07

Já vím, že to asi nebude jednoduchý, ale nemusí být nepracující. Moje babička s dědou taky pracovali, když jsme byli děti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
zrzana2
2.11.13 19:42

To je pekny. :)

• Citovat
  • Nahlásit
56
4.11.13 18:13

Máme stejnou poptávku, prarodiče sice máme, ale hodně daleko. Adoptujte babičku je skvělá myšlenka, ale 4.900,– za domluvení jedné schůzky s nejlepší kandidátkou (předpokládám jednou z deseti v aktuální databázi:) mi tedy přijde jako hodně zběsilý business plán. Nicméně budu to tu sledovat, opuštěné babičky sem…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Larr
4.11.13 18:16

@darlena 4.900 kč za co?

• Citovat
  • Nahlásit
56
4.11.13 19:22

http://www.adoptujte-babicku.cz/cenik.php

Dobře, cena splatná při seznámení, ale pro mě je třeba jedna schůzka málo (pokud se jedná o adoptivní babičku k dětem).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
493
5.11.13 07:41

Zaregistrovala jsem se tam a nikdo se neozval :-( takže těžko říct kolik vůbec babiček v databázi mají :-( ale nám už se babička ozvala a vypadá to nadějně :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13naya
18.11.13 16:34

Adoptivní babička

Zrovna dnes jsem mluvila s jednou bezva paní, které je moc smutno, protože nikdy babičkou nebude. Měla jedinou postiženou dceru, o kterou se starala a která jí vloni ve 36 letech zemřela. Myslím, že by byla skvělá adoptivní babička. Budete-li mít zájem, pošlu Vám na ni kontakt, nebo si ji můžete jít napřed nezávazně omrknout, pracuje v jedné pražské opravně obuvi.

• Citovat
  • Nahlásit
11
19.1.14 12:47
@13naya píše:
Zrovna dnes jsem mluvila s jednou bezva paní, které je moc smutno, protože nikdy babičkou nebude. Měla jedinou postiženou dceru, o kterou se starala a která jí vloni ve 36 letech zemřela. Myslím, že by byla skvělá adoptivní babička. Budete-li mít zájem, pošlu Vám na ni kontakt, nebo si ji můžete jít napřed nezávazně omrknout, pracuje v jedné pražské opravně obuvi.

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli ta bezva paní je ještě „volná“? 8) Moc ráda bych taky našla nějakou fajn paní která je sama a má ráda děti. Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat