Hledáme autíčko Mercedes se spoilerem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

jizvíková
Extra třída :D 12622 příspěvků 31.10.18 19:40
Hledáme autíčko mercedes se spoilerem

Ahoj,
byla jsem s dětmi na PVA Letňany na výstavě hraček. Bohužel až doma se syn zmínil, jak se mu tam jedno autíčko strašně moc líbilo. jelikož on normálně moc nic nechce, muselo zaujmout. Brzo bude mít svátek a já se všemožně snažím a nenacházím.
pomůžete, prosím,
malý angličák stříbrný, sporťák se spoilerem.
Už jsem mu na netu ukázala všechny možné druhy a nic :(
kdybych aspoň tušila, jak se ten model jmenuje, no autům nerozumím, co já vím, který mercedes má spoiler.
Třeba někdo pomůže, děkuji moc

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Aby dětem nepopraskaly rty: Vyberte správný balzám

Každého z nás někdy před odchodem na hřiště odchytla máma, aby nám namazala... číst dále >

Rebečina křídla: Příběh Rebeky, která trpí nemocí motýlích křídel

O nemoci motýlích křídel v poslední době slýcháme stále častěji. V čem... číst dále >

Články z Expres.cz

Tenisová hvězdička Siniaková: Zbožňuje Rusko, fandí jí tajemný přítel!

Po dramatickém zápasu s Američankou Keninovou je z ní v podstatě národní... číst dále >

Těžké dny moderátory StarDance Marka Ebena: Jeho matka je ve vážném stavu v nemocnici

Pořádně nepříjemné chvíle zažívá moderátor televizní soutěže StarDance Marek... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: když se manželství unaví, je třeba radikální změna

Manželé Dana a Vladimír vychovávají kromě svých vlastních dětí i vnuka Míšu,... číst dále >

Moje přítelkyně se stala mužem, ale stále ji miluji, říká Američanka

Heather Silva z Texasu se před šesti lety zamilovala do ženy. O tři roky... číst dále >