Hledáme destinaci s průhledným mořem

Fotoalbum tématu (15) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lussinda
Kecalka 106 příspěvků 14.01.19 13:53
Hledáme destinaci s průhledným mořem

Ahoj všem,
s přítelem hledáme destinaci, kde je světlé, průhledné a tak krásné moře jako na této fotce. Toto jsou Maledivy, ale to je už jiná cenová kategorie. Sháníme dovolenou pro dva, do 50 000. Akorát moc nevím, jaké destinace bych měla hledat. Zatím jsme cestovali pouze po Evropě. Ještě dodám, že by jsme rádi na dovolené All inclusive, tím se to ještě zdražuje :)
Kdyby někdo měl tip/ popř. někde byl, kde bylo takové moře, klidně mi i doporučte nějaký hotel :mrgreen:
Děkujeme za rady a pomoc při vybírání dovolené :)
PS: ještě dodám, nechceme žádné arabské země.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
jkra
Nadpozemská drbna 26390 příspěvků 14.01.19 13:56

Sardinie.

Nicky B
Zasloužilá kecalka 960 příspěvků 14.01.19 13:57

Já nevím, jestli to úplně splňuje požadavky, ale já byla strašně nadšená ze Zakynthosu v září. Moře tam místy (v zálivu) bylo opravdu nádherně tyrkysové, hotel Admiral Tsillivi byl sice trochu rušnější, ale jídlo perfektní - já i chlap jsme přibrali 2kg :D A cenově nás to vyšlo 13tis. za jednoho, v last minute, na týden.

jkra
Nadpozemská drbna 26390 příspěvků 14.01.19 13:58
Tady

Tady

tasa
Echt Kelišová 9236 příspěvků 14.01.19 13:58

Se vtirnu,miluju mote

lea79
Ukecaná baba ;) 2283 příspěvků 14.01.19 14:00

@Lussinda Sardinie :pankac:

sediza
Ukecaná baba ;) 1910 příspěvků 14.01.19 14:01

Sicílie. :srdce: :srdce: :srdce:

katyna1984
Zasloužilá kecalka 659 příspěvků 14.01.19 14:01

Pokud nechcete arabské země, tak vám moc možností nezbývá :lol: :lol: :lol: :lol: a na Maledivy se tedy asi v životě kvůli tomu nevydáte:grin: :grin: :grin:

Pokud byste se smířili s tím, že většina těchto destinací s all za nižší cenu je arabských, krásné moře je třeba na Zanzibaru. Nebo pak na Mauriciu (ten je sice hinduistický, ale muslimů je tam cca 20%)

Zuzanec
Kecalka 388 příspěvků 14.01.19 14:04

V Řecku na Chalkidiki bylo také průzračné moře.

Uživatel je onlineNetopýr1
Zasloužilá kecalka 786 příspěvků 14.01.19 14:07

Sardinie, na Kypru to byla taky nádhera. Byla jsem teda v Agia Napa, severní neznám. Ale tak Sardinii nic nezkazite.

smutná máma
Kelišová 5143 příspěvků 48 inzerátů 14.01.19 14:07

@jkra co to je?Řecko? Paxos?

Lussinda
Kecalka 106 příspěvků 14.01.19 14:08

@katyna1984
Treba ja jezdila do Egypta jeste jako mala, ale ted bych se tam uz bala. Juknu tady na doporuceni na tu Sardinii :)

Uživatel je onlineNetopýr1
Zasloužilá kecalka 786 příspěvků 14.01.19 14:10

A Řecko no. V podstatě všude, krásný byl třeba Skiathos, Naxos, ale tak asi jako všude, chce to půjčit auto a třeba trochu popojet, před hotelem to většinou nenajdeš

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1557 příspěvků 14.01.19 14:12

Byli jsme loni na Malorce, na severním pobřeží. Říká se, že je tam moře jako v Karibiku :D Ale teda pro dva s all inclusive za 90 tisíc. My jsme letěli “první třídou”, ale i tak je podle mě těžký se na 50 tisíc dostat. Určitě ne na sever.

Kikulele
Ukecaná baba ;) 1026 příspěvků 14.01.19 14:14

Řecko, Elafonisi. Naaadhera, byly jsme tam ze ségrou. Bohužel tam jezdí dost lidi ale da se najít krásne místo.

Příspěvek upraven 14.01.19 v 14:32

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Články z Expres.cz

Došly prachy? Bývalá miss Houdová bude kněžka, vzniká tady Guru Jára syndrom

Nevíte, co dál se svým životem, a zároveň si na něj potřebujete vydělat? Zdá... číst dále >

Ortel válčí s YouTube: Ohání se ústavou a „demokratickou“ zemí. Proč je úplně vedle?

Populární zpěvák Tomáš Ortel (43) se dostal do sporu s internetovým serverem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >