Hledáme firmu pro rekonstrukci bytu 2+1 v Pardubicích

2
13.7.20 08:05

Hledáme firmu pro rekonstrukci bytu 2+1 v Pardubicích

Přátelé, maminky, tatínkové.. Hledáme s přítelem někoho spolehlivého, chceme rekonstruovat byt 2+1 v Pardubicích, 51 m2 v původním stavu. Nemáme na to moc peněz, ale máme hotovost. Předpokládám, že bysme mohli začít v půlce října tohoto roku. Doporučili byste nám někoho konkrétního s kým ste byli např. sami spokojení? Moc děkujeme.. Když tak přímo na email: **** anebo telefon: ****

edit adminom -e-mail, tel. číslo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

300
13.7.20 08:34

Zkuste poptat na nejremeslnici - my jsme odtud měli malíře. My tedy rekonstruovali tak, že jsme na všechno měli samostatně řemeslníky (navzájem se většina znala - zeptala jsem se jednoho a dal tip na dalšího, z toho vodoinstalatér byl můj strýc, takže si dával dost záležet na kvalitě i doporučení lidí) a ne firmu. Jedinou věc, co dělala jakoby „firma“, byly hliněné omítky v kuchyni - to je totiž speciálka, kterou dělá u nás hodně málo lidí/firem.

Též je otázka, kolik těch peněz máte - pokud málo, doporučuji co nejvíce věcí udělat svépomocí - bourací práce zejména a vyklizení sutě. Shodit umakart (pokud jej tedy máte), není náročné - za jeden den ve 2-3 lidech to je v pohodě vyklizené. Jen uzavření stupaček musí být provedeno dobře, případně vodoinstalatérem. U nás byl rozpočet cca 400 000 Kč, mám to přesně rozpočítané, ale my jsme šli po lepších materiálech, více přírodních. Dělali jsme tedy jen bytové jádro, nová kuchyň a hliněné omítky v kuchyni (ty vyšly přes 60 0000 Kč). Před rekonstrukcí jsme dělali novou elektřinu v celém bytě a koberce s podložkou ve všech místnostech (máme 3+1) spolu s výmalbou a novými okny, zde skončilo cca 215 000 Kč. Takže když vezmu rekonstrukci jako celek za celý byt, vše bylo přes 600 000 Kč. S dispozicí bytu jsme nehýbali, jen jednu mini 10 cm hlubokou příčku zbourali, aby byla vestavná škříň na chodbě „jednolitá“.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2
13.7.20 08:40
@PETRAKIM píše:
Zkuste poptat na nejremeslnici - my jsme odtud měli malíře. My tedy rekonstruovali tak, že jsme na všechno měli samostatně řemeslníky (navzájem se většina znala - zeptala jsem se jednoho a dal tip na dalšího, z toho vodoinstalatér byl můj strýc, takže si dával dost záležet na kvalitě i doporučení lidí) a ne firmu. Jedinou věc, co dělala jakoby „firma“, byly hliněné omítky v kuchyni - to je totiž speciálka, kterou dělá u nás hodně málo lidí/firem.Též je otázka, kolik těch peněz máte - pokud málo, doporučuji co nejvíce věcí udělat svépomocí - bourací práce zejména a vyklizení sutě. Shodit umakart (pokud jej tedy máte), není náročné - za jeden den ve 2-3 lidech to je v pohodě vyklizené. Jen uzavření stupaček musí být provedeno dobře, případně vodoinstalatérem. U nás byl rozpočet cca 400 000 Kč, mám to přesně rozpočítané, ale my jsme šli po lepších materiálech, více přírodních. Dělali jsme tedy jen bytové jádro, nová kuchyň a hliněné omítky v kuchyni (ty vyšly přes 60 0000 Kč). Před rekonstrukcí jsme dělali novou elektřinu v celém bytě a koberce s podložkou ve všech místnostech (máme 3+1) spolu s výmalbou a novými okny, zde skončilo cca 215 000 Kč. Takže když vezmu rekonstrukci jako celek za celý byt, vše bylo přes 600 000 Kč. S dispozicí bytu jsme nehýbali, jen jednu mini 10 cm hlubokou příčku zbourali, aby byla vestavná škříň na chodbě „jednolitá“.

Super, díky moc.. :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama