Hledáme kamarády/kamarádky - Vlašim

416
10.7.20 22:21

Hledáme kamarády/kamarádky - Vlašim

Ahojky, zdravím všechny maminky. :mavam: mám dceru 3 roky a syna 8 měsíců. Jsem pristehovalec z jižní Moravy a nikoho tu bohužel neznáme.. kdyby tu náhodou někdo byl, bylo by to fajn. Mohli bychom s dětmi na procházku, na nějaké hřiště nebo do Klubíku.. :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

951
10.7.20 23:32

Ahoj, já jsem ze sousedního Benešova - jsem pojízdná, takže není problém když tak někam dojet. Mám za to, že Klubík již nefunguje, ne? Jinak mám 3 děti: 5 let, 3 roky a cca 6 měsíců…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
416
11.7.20 14:33

@Pocahonta nefunguje? Tak to jsem propásla. Nevadí, do Benešova jsme jezdili do oc green parku na ty prolézačky, tak bych mohla napsat až půjdeme, že by jste se přidali? :) :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
951
11.7.20 19:18

@Aneta0 Já jsem právě do Klubíku ráda chodila - v Bene nic takového nemáme a popravdě Green Park nemám ráda. Na stránkách mají zavřeno (Klubík), ale nevím, jak je to s ním v reálu… My dosti chodíme ven, takže do takových heren zajdeme jen v zimě, popř. pokud hodně prší… Jinak třeba tady v Bene jezdí ekovláček do Konopiště a tam je docela fajn lesní hřiště, nebo jdeme krmit kačenky kolem rybníka, nebo tam jsou jiná zvířata…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
65
10.8.20 15:25

@Aneta0 Ahoj, jsem z Vlašimi a mám 5 měsíčního syna. Když budeš mít zájem, ozvi se:-). Monika

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
65
10.8.20 15:29

Ahoj, jsem z Vlašimi a ráda poznám maminu na mateřské, rodičovské z Vlašimi, nebo blízkého okolí. Mám 5 měsíčního syna.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama