Hledáme lidi co mají špatně Zkušenosti s Dk Lohotin.

10
29.5.21 11:58

Hledáme lidi co mají špatně Zkušenosti s Dk Lohotin.

Dobrý den. Hledám maminky co mají podobnou zkušenost jako ja DK. Lochotin batolata a kojenci jelikož chci podat hromadnou stížnost jelikož mi tam malem zabili dítě a mne obvinily ze ji tyram a zařídili mi odebrání dítěte a samozřejmě důkazy nemají..
6. 2. 2020 jse nam narodila dcerka na gynekologii Lochotin, půlku těhotenství sem prolezela na rizikovem oddělení Lochotin stim ze tam do mne rvali leky které kvůli mému zdraví ani nesmím a malou ohrozil když se mala narodila tak od jejich 2 měsíců ji začali fibrilni křeče které nedoprovazela teplota, lékaři na DK lochotin si myslely ze to je epilepsie ale ta se do ted neprokála ale i přesto ji začali léčit na epilepisi a dávali ji leky bez mého souhlasu. Prvně ji nasadili kepru tu pak vysadili jelikož po tom mnela špatně reakce a nasadili ji jiné leky a furt to do ni cpali lecili nas na epilepsii od dubna do srpna po te mi malou odebrali jelikož male od te doby co ji nasadili leky na epilepisi tak se ji ty záchvaty jen horšíli a oni nezjistili co to muze byt, a pak jednoho dne v srpnu dostala ma dcerka silný záchvat při kterým ji museli i resuscitovat a den nato mo oznámili ze mne udali za údajně týrání ze ji ty záchvaty zpusobuji ja a malou mj odebrali.. Ano už to trvá rok co dcerku nemam u sebe protože furt mi bulikovali do hlavy ze stim nic udělat nemohu a ja nevěděla co stim dělat až teď sem našla právnicku mou kamarádku diky které snad brzo malou dostanu zpátky a prave proto hledáme nale maminky co mají podobnou zkušenost nebo někoho znaji a kdo by byl ochotný jít snama svědčit proti lochotinu. Předem vám všem moc děkuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4060
29.5.21 12:08

Tobe nikdo neuveri..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4608
29.5.21 12:10

Upřímně doufej, že kamarádka právnička je dobrá. Až se nemocnice začne bránit kvůli křivému obvinění a ty skončíš s trestním oznámením na krku, z té sumy se ti roztočí panenky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
29.5.21 12:11

@Kaileee proc by mi nemel nikdo uvěřit když nato mam důkazy a mam snima takovou zkušenost a znam i jednu maminku která má stejnou zkušenost a pokavad vy nemáte zkušenost žádnou a nelíbí se vám to tak to prosím nekomentujete. Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4390
29.5.21 12:14
@Pavla2112 píše:
Dobrý den. Hledám maminky co mají podobnou zkušenost jako ja DK. Lochotin batolata a kojenci jelikož chci podat hromadnou stížnost jelikož mi tam malem zabili dítě a mne obvinily ze ji tyram a zařídili mi odebrání dítěte a samozřejmě důkazy nemají..
6. 2. 2020 jse nam narodila dcerka na gynekologii Lochotin, půlku těhotenství sem prolezela na rizikovem oddělení Lochotin stim ze tam do mne rvali leky které kvůli mému zdraví ani nesmím a malou ohrozil když se mala narodila tak od jejich 2 měsíců ji začali fibrilni křeče které nedoprovazela teplota, lékaři na DK lochotin si myslely ze to je epilepsie ale ta se do ted neprokála ale i přesto ji začali léčit na epilepisi a dávali ji leky bez mého souhlasu. Prvně ji nasadili kepru tu pak vysadili jelikož po tom mnela špatně reakce a nasadili ji jiné leky a furt to do ni cpali lecili nas na epilepsii od dubna do srpna po te mi malou odebrali jelikož male od te doby co ji nasadili leky na epilepisi tak se ji ty záchvaty jen horšíli a oni nezjistili co to muze byt, a pak jednoho dne v srpnu dostala ma dcerka silný záchvat při kterým ji museli i resuscitovat a den nato mo oznámili ze mne udali za údajně týrání ze ji ty záchvaty zpusobuji ja a malou mj odebrali.. Ano už to trvá rok co dcerku nemam u sebe protože furt mi bulikovali do hlavy ze stim nic udělat nemohu a ja nevěděla co stim dělat až teď sem našla právnicku mou kamarádku diky které snad brzo malou dostanu zpátky a prave proto hledáme nale maminky co mají podobnou zkušenost nebo někoho znaji a kdo by byl ochotný jít snama svědčit proti lochotinu. Předem vám všem moc děkuji.

Jooo, dobrý, ale dost těžce uvěřitelný.
Zabilas to obratem "teď sem našla právnicku mou kamarádku . To jako vážně?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
29.5.21 12:14

@SlečnaDahlia ale oni obvninily mne křivé.. a ja mam primo lékařské zprávy ze pochybili.. ano vím že mají dobre právníky ze to bude těžké ale ja mam přímo důkazy ze oni pochybili a i policie co to řeší sama řekla ze oni na mne podali křivé obvinění a tak to i uzavřeli.. a znova opakuji pokavad se to někomu nelíbí a nema zkušenost jako ja nebo někoho nezná tak ať to prosím nekomentuje hledám lidi jen co mají stejnou zkušenost..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4608
29.5.21 12:15
@Kockazvysocan píše:
Jooo, dobrý, ale dost těžce uvěřitelný.
Zabilas to obratem "teď sem našla právnicku mou kamarádku . To jako vážně?

Podle mě to teda zabila báchorkou o dítěti odebraném sociálkou kvůli febrilním křečím.

Pardon, edit: kvůli lékům na epilepsii. Ještě uvěřitelnější.

Příspěvek upraven 29.05.21 v 12:18

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
29.5.21 12:15

@Kockazvysocan ona je to moje kamarádka od mala ale prava dodělala až teď a mi jsme se delší dobu neviděli a nebavili takže sem nevěděla ze ma udělaný práva..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4390
29.5.21 12:23
@Pavla2112 píše:
@SlečnaDahlia ale oni obvninily mne křivé.. a ja mam primo lékařské zprávy ze pochybili.. ano vím že mají dobre právníky ze to bude těžké ale ja mam přímo důkazy ze oni pochybili a i policie co to řeší sama řekla ze oni na mne podali křivé obvinění a tak to i uzavřeli.. a znova opakuji pokavad se to někomu nelíbí a nema zkušenost jako ja nebo někoho nezná tak ať to prosím nekomentuje hledám lidi jen co mají stejnou zkušenost..

Prosim tě děti se tak snadno bohužel neodebiraji ani fetkám. Takže buď trollis a nebo tu lžeš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12462
29.5.21 12:25

Já si myslím, že nemáš šanci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
471
29.5.21 12:26
@Pavla2112 píše:
@Kockazvysocan ona je to moje kamarádka od mala ale prava dodělala až teď a mi jsme se delší dobu neviděli a nebavili takže sem nevěděla ze ma udělaný práva..

Tak to doufej, že je fakt dobrá právnička a tvé záležitosti se neujme jen pro to, aby si něco vydělala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21497
29.5.21 12:30
@Pavla2112 píše:

Tomuhle nikdo neuvěří, Lochotin je nejlepší nemocnice v kraji. Jasne muze se stát, ze někdo pochybi, ale ze by zrovna vam delal zle každý s kým se tam setkas, to asi těžko. A cely příběh s odebráním dítěte a kamarádkou právnickou je taky těžko uvěřitelný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10

@Karamba2020 ona to pro mne dela zdrama ona to nedělá kvůli penězům a kvůli tomu ze ji to baví pomáhat lidem..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21170
@Pavla2112 píše:

Tak pokud je u soudu spis s křivým obviněním ze strany nemocnice, tak co chceš řešit?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1647
29.5.21 12:31

Prosim te, v prve rade pises jak totalni tatar. Kdyz pises takovy dlouhy text, tak si to po sobe precti…no jinak, rok uz nemas dite a jeste to neredis s pravnikem? 8o 8o…prosim te, hruzou mi vstavaji vlasy na hlave, ze takovy pripad ma delat kamaradka, co tedka dokincila prava…takovy pripad musi delat advokat se zamerenim na tuto oblast. Tva kamaradka nejspis vubec nebude vedet, ktera bije. Oslov napr Ligu lidskych prav…tam ti udelaji minimalne zakladni poradenstvi zdarma.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat