Hledáme miminko k přímé adopci - maminka v tíživé situaci

Anonymní
23.10.19 19:29

Hledáme miminko k přímé adopci - maminka v tíživé situaci

Dobrý den, hledáme maminku v tíživé situaci, která přemýšlí dát své dítě k přímé adopci. Na všem se dá dohodnout. Prosím maminky, které se chtějí negativně vyjadřovat k tomuto tématu - nesuďte -

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1730
23.10.19 19:38

Doufam, ze nejakou maminku najdete :srdce: preji Vam hodne stesti :*

Pokud by nebylo jineho vychodiska, tak bych nad timhle taky uvazovala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.10.19 19:45

Dekuji. Po deseti letech vsemoznych procedur a po nespoctu potratů, je tohle ta poslední možnost. Kdo si tím vším neprošel asi nikdy neporozumi, stejně jako hodně lidí neporozumi bio mamince, pro kterou je adopce jediné možné východisko…

• Citovat
  • Nahlásit
1730
23.10.19 19:48

Ja Vam naprosto rozumim…prochazime si necim podobnym, ale ne tak dlouho. Kdyz by se Vam to povedlo, tak mi napiste soukromou zpravu at vim, ze jste meli stesti a nejspis se poptam na nejake podrobnejsi info :) :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
2.11.19 11:06
@Anonymní píše:
Dobrý den, hledáme maminku v tíživé situaci, která přemýšlí dát své dítě k přímé adopci. Na všem se dá dohodnout. Prosím maminky, které se chtějí negativně vyjadřovat k tomuto tématu - nesuďte -

Hezký den. Pokud budte chtít, ráda vám napíšu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.11.19 01:42

Prima adopce

Ahoj sháním nejaky bezdetny manželský pár, který ani mít děti nemůže a touží po něm. Já už mám doma 4 děti a teď páté na cestě, jsem sama a další dítě už prostě nemůžu zvládnout… Navíc jsme teď s dětmi skončili v azylové domě… Budu ráda když najdu rodinu pro své maličké ještě nenarozené miminko :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
3
18.11.19 18:17
@Anonymní píše:
Ahoj sháním nejaky bezdetny manželský pár, který ani mít děti nemůže a touží po něm. Já už mám doma 4 děti a teď páté na cestě, jsem sama a další dítě už prostě nemůžu zvládnout… Navíc jsme teď s dětmi skončili v azylové domě… Budu ráda když najdu rodinu pro své maličké ještě nenarozené miminko :srdce:

Budeme rádi, když se nám ozvete na email ruslem@seznam.cz. Jsme manželský pár z Prahy a rádi bychom Vaše miminko přijali.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1
19.11.19 16:35
@Anonymní píše:

Příspěvek upraven 16.12.19 v 16:35

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
20.11.19 12:03
@Anonymní píše:
Ahoj sháním nejaky bezdetny manželský pár, který ani mít děti nemůže a touží po něm. Já už mám doma 4 děti a teď páté na cestě, jsem sama a další dítě už prostě nemůžu zvládnout… Navíc jsme teď s dětmi skončili v azylové domě… Budu ráda když najdu rodinu pro své maličké ještě nenarozené miminko :srdce:

Ahoj, jestli chceš tak si můžeme napsat nebo zavolat… Anicka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.11.19 22:58
@EAAM píše:
Budeme rádi, když se nám ozvete na email ruslem@seznam.cz. Jsme manželský pár z Prahy a rádi bychom Vaše miminko přijali.

Už jste psala na jiném fóru že máte dvě děti a přítel tři a že jdete na potrat? Myslím že to není dobrý start na adopci dítěte pokud s vlastním jdete na potrat…? Spíš bych takovou šanci přenechala lidem kteří by za to mít dítě dali všechno. Nebudu kritizovat, jen je to dost zarážející myšlení…

• Citovat
  • Nahlásit
3
20.11.19 23:09
@Anonymní píše:
Už jste psala na jiném fóru že máte dvě děti a přítel tři a že jdete na potrat? Myslím že to není dobrý start na adopci dítěte pokud s vlastním jdete na potrat…? Spíš bych takovou šanci přenechala lidem kteří by za to mít dítě dali všechno. Nebudu kritizovat, jen je to dost zarážející myšlení…

To jste zřejmě nesprávně pochopila diskuzi, nic takového jsem nepsala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
30.11.19 10:42

Nemam jinou možnost

Zdravím, dostala jsem se do tizive situace, odesel od nas tatinek.. Mam uz jednu krasnou 7 letou holcicku. V lednu 13. 2020 by se mi mel narodit chlapeček.. bohuzel, nemohu si ho nechat, dostali bysme se na uplne dno, namisto zivoreni, jsem se rozhodla pro primou adopci, abychom meli, jak ja s dcerou, tak i ten maly pravo na lepsi život. Me je 27 let. Prosím nesudte, tohle je to nejlepší, co mohu v dane situaci udelat. Hledám pro nej milujici rodiče, kteri mu budou oporou a daji mu vse co bude potřebovat. Prosim piste na ***

Edit admin – smazán osobní kontakt

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1.4.20 13:22

Maminka v třetím měsíci těhotenství

Dobrý den, podle všeho je to chlapeček. Pokud stále máte zájem kontaktujte mě na deluuuxe4@gmail.com a tam vám řeknu vic. Přeji hezký den. S pozdravem Haní :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3.5.20 18:32

Dobrý deň sme zabezpečený manželia zo Slovenska a túžime po dieťatku formou priamej adopcie. Ú nás na Slovensku sa na adopciu čaká 9 rokov 😪. Skúšali sme všetko ale podľa lekárov by sa nám narodilo postihnuté dieťatko… pomocou lekárov som otehotnela ale 5× som aj prišla o bábätko… Takto trpíme 9 rokov… Chceme začať žiť ako rodina a dat dieťatku modré z neba ❤️… Prosím ak je tu mamina ktorá je v ťažkej situácii a rozmýšľa o adopcii tak prosím kontaktujte ma annastasia333@zoznam.sk. Ďakujem zo srdca ❤️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
17.6.20 20:24

Dobrý den hledám maminku v tíživé situaci, která uvažuje dát dítě k přímé adopci.Nam jedna maminka adopci náhle odřekla a tak se pokouším naposled.Jsme pár a vlastní dítě mít nemůžeme. Zijeme v RD.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama