Hledání filmu

23.12.19 22:19

hledání filmu

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli někdo neviděl jeden fil který si ale pamatuju tak nějak jenom „matně“. Co si pamatuji, že tam byl syn a otec a byli chudí. Bydleli v malém domku. Taky si vzpomínám, že to byli japonci nejspíš. Táta už nevím za co syna zamknul do skříně, kde následně našel takový „balónek“. Zatáhl nebo zmáčkl takové tlačítko a míč se proměnil na cosi jako psa nebo spíš na tvora co vypadal jako hladký zelený pes s malými nožičkami. Následně nějak jeho táta umřel kvůli pádu při práci. Vím že toho je málo a hodně se preskakuje, ale opravdu si nepamatuju jak to bylo(jinak je to opravdu FILM) :lol:. Děkuju za každý tip.(každopádně vím, že tohle jsou diskuse o miminkách a pod. ale viděl jsem už milion diskusí o něčem úplně jiném…)|děkuji všem film už mám(fantastický mazel)|

Příspěvek upraven 28.12.19 v 22:15

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

23.12.19 22:28

Chlape hledám a nic :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
398
23.12.19 22:33

@jnjnhnhn nevěřím, že takový film existuje :lol: určitě jsi si to vymyslel :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
218
23.12.19 23:00

@jnjnhnhn Našla jsem to :D Co za to dostanu? :lol: :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
71
23.12.19 23:09

Tak táta a syn, ale dál už ne :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4099
24.12.19 00:36

Ono je spoustu filmů, kde je nesmyslný děj, takže je to možné. Nedávno jsem viděla Odcházení od Havla a zhruba v půlce to vypnula. To prostě nešlo…P. S: Sice nejsem Havlistka, ale to se nepromítlo do hodnocení filmu. Mě to přišlo něco jako film na námět Antonína Zápotockého, kde hrál Josef Bek. Prostě taková obhajoba. Já to myslel dobře, ale ti ostatní to kurvili. Ale o mrtvých jen dobré a navíc! Existují i horší filmy. Například od toho Trošky. Filmy od Z. Svěráka můžu i když je politicky jinde. To jen, že dovedu oddělit hodnocení filmu od politických preferencí. Film Odcházení ode mně dostává 40%.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
666
24.12.19 09:00

Jéééé já jsem to taky viděla, ale název teda nevím, ale snad na to někdo přijde, chtěla bych to vidět znovu s dcerou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31
24.12.19 19:44
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.12.19 21:43
@niko999 píše:
@jnjnhnhn
https://www.csfd.cz/…sticky-mazel
:palec: prej zelený nafukovací pes :lol:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.12.19 22:12
@kavenka píše:
@jnjnhnhn nevěřím, že takový film existuje :lol: určitě jsi si to vymyslel :mrgreen: :mrgreen:

No už to mám:joy: je to fantastický mazel, jinak děkuji všem

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.12.19 21:21

Také bych potřebovala poradit. Děj filmu se odehrával v koncentračním táboře za 2.sv.války. Hlavní postava byl cca 12 letý kluk. Oholili mu hlavu, klasická šikana, nedostatek jídla. Byl tam jediný kluk mezi dospělými. Jeden ze starších mužů mu pomáhal. Vybavuju si scénu, jak chodili v tom pruhovaném oblečení v blátě, pršelo, on už vypadal hrozně a měl na noze ránu, kterou měl hnusně zanícenou, dostal horečku, vypadal, že nepřežije. Pak si jen vzpomínám, jak na konci filmu, když skončila válka, se vydal hledat vesnici nebo město, kde předtím žil. Ta byla téměř celá vybombardovaná, včetně jejich domu. On tam bouchal na dveře u každého domu a ptal se, jestli neví něco o jeho rodičích. Už si nepamatuju jak to dopadlo. Šlo to na čt2 ve “Filmovém klubu”. Na sto pro to byl evropský film. Viděla jsem už tak cca 8 let zpět.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.12.19 21:23

@impossible a že sem jich viděla a tohle mi nic neříká… Jenom mohlo by se ti líbit Chlapec v pruhovaném pyžamu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.12.19 21:33

@Bubla Bůčková Chlapec v pruhovaném pyžamu to není. To mám v noťasu. Ten film co hledám, je určo starší. Rok 2010 a starší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.12.19 21:45
@impossible píše:
@Bubla Bůčková Chlapec v pruhovaném pyžamu to není. To mám v noťasu. Ten film co hledám, je určo starší. Rok 2010 a starší.

Jo já vím… Teda dala jsem se do hledání a našlo mi to film, jak jede do koncentráku batole, tak to vzdávám :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.12.19 21:47

I tak díky :slight_smile:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie