Hledání kontaktů v telefonu

10315
1.4.20 21:28

Hledání kontaktů v telefonu

Mám stažené všechny soubory z telefonu. Jenže nevím, kde tam najdu kontakty. Poradíte někdo? Gmail navím a ani nevím, jestli tam jsou kontakty stažené. Telefon již nefunguje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1021
1.4.20 23:01

Buď na Gmailu nebo na SIM kartě. Když telefon nefunguje, tak asi nikde jinde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10315
1.4.20 23:24
@alena1995 píše:
Buď na Gmailu nebo na SIM kartě. Když telefon nefunguje, tak asi nikde jinde.

Gmail nevím. Na SIM kartě nic není. Mám z telefonu všechny soubory stazene, tak předpokládám, že to je v tom. Jen nevim, jak to najít.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.4.20 00:05

@Sára 1 A co třeba Google účet? Neukládá se to náhodou i tam, pokud chceš? Zadat adresu, heslo, pak kliknout na „další“ a zaskrtnout políčko „kontakty“.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1021
2.4.20 06:45

@Sára 1 Na cem je máš stažené?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10315
2.4.20 08:46
@Peťuláková píše:
@Sára 1 A co třeba Google účet? Neukládá se to náhodou i tam, pokud chceš? Zadat adresu, heslo, pak kliknout na „další“ a zaskrtnout políčko „kontakty“.

Neví přihlašovací jméno a ani heslo. :( Pořád tam skáče mail na seznamu a ne Gmail.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10315
2.4.20 08:47
@alena1995 píše:
@Sára 1 Na cem je máš stažené?

Soubory mám stažené do pc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1021
2.4.20 11:46

@Sára 1 Tak tam asi nemáš stažené kontakty. Takže buď se přihlásit na Gmail a tam na disk a nebo na SIM.
Na Google disků to mas, ale pouze za předpokladu, že byl ten mobil na tom účtě přihlášen a kontakty jsi zaloholovala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10315
2.4.20 12:32
@alena1995 píše:
@Sára 1 Tak tam asi nemáš stažené kontakty. Takže buď se přihlásit na Gmail a tam na disk a nebo na SIM.
Na Google disků to mas, ale pouze za předpokladu, že byl ten mobil na tom účtě přihlášen a kontakty jsi zaloholovala.

Mobil přihlášen byl, ale nevím, jestli tam jsou kontakty zálohovány. Každopádně neví přihlašovací jméno ani heslo - nemůže to najít a nepamatuje si. Starý telefon už nejde otevřít. Všechny soubory jsou staženy v PC, ale nevím, pod jakým souborem, názvem ho hledat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1303
3.4.20 16:43

To by mě také zajímalo. Už jsi to našla? Jak se ti podařilo stáhnout všechny soubory?
Myslím, že bez rootu to nejde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10315
3.4.20 17:46
@JTom píše:
To by mě také zajímalo. Už jsi to našla? Jak se ti podařilo stáhnout všechny soubory?
Myslím, že bez rootu to nejde.

Co je to root? Nějaký soubor jsem tam našla, ale ještě jsem to nezkoušela stáhnout do nového mobilu. Zkoušela jsem něco stahovat z.meho poměrně nového mobilu do pc a taky si s tím nevím rady. U starého jsem všechno zvladla v pohodě. U toho nového pořád potřebuji rady.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1303
3.4.20 18:03

Root je zjednodušeně právo přístupu ke všem souborům. Proto se ptám, jak jsi se k nim dostala.
Nevím, jen odhaduju, že kontakty a SMS jsou právě v oněch uživatelsky nepřístupných souborech a je možné je zazálohovat jen externím programem (např. MyPhoneExplorer) nebo je svěřit Velkému bratrovi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10315
3.4.20 18:07

@JTom Je to starší telefon. Připojila jsem ho k PC, zapnula a v PC se mi ty soubory objevily.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1303
3.4.20 18:13

Na stáří nezáleží. Tohle platí o všech telefonech s Androidem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10315
3.4.20 18:57

@JTom Já tam nějaký soubor s tou správnou příponou mám, ale nevím, jak ho dostat do nového telefonu. Smály nejsou potřeba. Fotky už mám. Potřebuji už jen ty kontakty.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama