Hledání názvu filmu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.10.18 15:16
hledani nazvu filmu

Dobry den,

prosim o pomoc pri hledani. Shanim nazev filmu o sirotkovi, ktery vyrustal u pana - nevl. otec, ktery se o ni staral. privazoval ji pri praci stuhou k noze stolu. vychovaval ji pote co se ztratila matka. a nakonec se o dite prihlasil bohaty pan, ze je biologicky otec. Jeho zena nemohla mit deti a chtel ji do pece. Probihal soud a tam se dite mazalo mentolkou pri vypovedi aby plakalo. Nakonec nasli matku mrtvou ve vypustenem rybniku ci nadrzi.

Uz nekolik dni se snazim vzpomenout ale marne. :)
Nezlobte se na mou pamet. opravdu me to zajima.

Dekuji moc za reakce.

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.10.18 15:17

Pripadne prosim o tipy na zajimave filmy s podobnou tematikou.

Jde mi o vztah rodic dite a zasahovani justice.

Dekuji

arinecka
Kelišová 5483 příspěvků 21.10.18 15:27

Docela by mě zajímalo o jaký film jde, proč ale píšeš jako anonym? Co je na hledání názvu filmu tak intimního? :mrgreen:

Andrea.Tom
Ukecaná baba ;) 1693 příspěvků 21.10.18 16:59
@Anonymní píše:
Pripadne prosim o tipy na zajimave filmy s podobnou tematikou.

Jde mi o vztah rodic dite a zasahovani justice.

Dekuji

koukni na „Je to i můj život“ nebo „rodinné hříchy“.. Tam je „vztahů“ až až :D Jako fakt super filmy si myslím :)

Limi123
Závislačka 3838 příspěvků 21.10.18 17:08

Koukni na I dva jsou rodina. Vyborny film o vztazich rodic-dite a zasahovani justice.

Pocahonta
Kecalka 277 příspěvků 21.10.18 20:39
@Anonymní píše:
Dobry den,

prosim o pomoc pri hledani. Shanim nazev filmu o sirotkovi, ktery vyrustal u pana - nevl. otec, ktery se o ni staral. privazoval ji pri praci stuhou k noze stolu. vychovaval ji pote co se ztratila matka. a nakonec se o dite prihlasil bohaty pan, ze je biologicky otec. Jeho zena nemohla mit deti a chtel ji do pece. Probihal soud a tam se dite mazalo mentolkou pri vypovedi aby plakalo. Nakonec nasli matku mrtvou ve vypustenem rybniku ci nadrzi.

Uz nekolik dni se snazim vzpomenout ale marne. :)
Nezlobte se na mou pamet. opravdu me to zajima.

Dekuji moc za reakce.

Film, co máte na mysli se jmenuje Život naruby… Hraje tam Steve Martin a nedávno ho dávali v televizi…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.10.18 20:59
@Pocahonta píše:
Film, co máte na mysli se jmenuje Život naruby… Hraje tam Steve Martin a nedávno ho dávali v televizi…

Dekuji moc. jste zlata.

Dekuji i vsem ostatnim. Na nektere tipy uz mam zalusk;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Porodní dům v ČR: Bude stejně úspěšný jako v zahraničí?

Nikdy nelze přesně naplánovat, jak bude porod probíhat. V zahraničí už řadu... číst dále >

Články z Expres.cz

Vémolova silikonová Lela šokuje: Jsem normální žena, chci děti! Jaké dá jméno dceři?

Na Instagramu slovenská playmate Lela Ceterová (29) neustále provokuje a ráda... číst dále >

Kamu napálila fanoušky! Není těhotná, ale zase rozjíždí další inspiraci

Vrací se jí tloušťka? Kuchařka Kamu na sociálních sítích zveřejnila snímek,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >