Hledání partnera s miminkem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.04.19 08:17
Hledání partnera s miminkem

Ahoj maminky.
Chci se zeptat, jsem sama vlastně už od začátku těhotenství, s otcem dítěte nejsem v žádném kontaktu. Moje miminko má necelé 2 měsíce, chodím mezi lidi s ním i sama, jenže mi přijde úplně nereálné se s někým seznámit… Jsem mladá holka, nevypadám nejhůř.
Byla jste některá v podobné situaci, s jak starým dítkem jste si našla partnera a jak se vám to povedlo?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Uživatel je onlineTarjei
Závislačka 4631 příspěvků 16.04.19 08:22

Moje segra. Dala jsem ji inzerát na seznamku. Je vdana, maj dalsi ditko :) myslim ze kdyz se nekdo fakt zamiluje, bere partnera se vsim, co k němu patří.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.04.19 08:26

Přes Badoo jsem hledala muže v okruhu 30 km od bydliště, když mělo dítě 4 měsíce, seznámila jsem se s chlápkem, ale byli jsme v podstatě jen kamarádi, myslel to vážně, byl fajn, po 4 měsících mi dal pusu na pusu, po 9 měsících jsem to ukončila,
pak zase přes Badoo, dítě mělo 1,5 roku, byl pracovitý, měl rád dítě i dítě jeho, ovšem zjistila jsem exekuce - konec
teď poslední přítel - dítě mělo 2 roky, chodím i s malou do hospůdky ve vedlejší vesnici a tam jsme se seznámili
též jsem byla sama od počátku těhu

Habrk
Stálice 91 příspěvků 16.04.19 08:33

Já se s manželem seznámila pár týdnů před porodem. Scházeli jsme se, ale pak jsem porodila a vztah z toho nakonec žádný nebyl, protože přes den byl v práci a večer jsem s malým miminkem nechtěla nikam moc chodit a ani jeden jsme neměli v té době svoje bydlení. Pak jsme se vídat přestali, ale ne úplně. Občas jsme se sešli. Po nějaké době, když jsme už oba měli svoje bydlení, tak jsme se zase začali scházet, až z toho byla žádost o ruku a svatba. Teď plánujeme druhé dítě. Takže jde to :srdce:

Kriss Tina
Echt Kelišová 9511 příspěvků 16.04.19 08:34

Já hledala s 2 letym synem, našla sem přes seznamku :) zabralo mi to asi 3 měsíce probiranim se vsemoznymi individui až sem narazila na současného partnera :dance: jinak bych taky nevěděla kde na koho narazit, s malým sem byla sama, na nějaké dospělácké akce apod sem nechodila a někde v herně nebo na hřišti člověk těžko narazí na svobodného chlapa :mrgreen: v práci máme ženský kolektiv, tam bych taky nikoho nenašla, tak ta seznamka byla docela fajn pomoc. A kdybych tam nikoho nenašla, aspoň sem si čas od času zvedla sebevědomí 8)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.04.19 08:38

A můžu se zeptat, kdy jste vyrukovaly s tím, že máte dítě? Třeba na te seznamce? Napsaly jste to hned? Já si prostě přijdu už jako druhá kategorie, že nejsem bez závazků…

Kriss Tina
Echt Kelišová 9511 příspěvků 16.04.19 08:43
@Anonymní píše:
A můžu se zeptat, kdy jste vyrukovaly s tím, že máte dítě? Třeba na te seznamce? Napsaly jste to hned? Já si prostě přijdu už jako druhá kategorie, že nejsem bez závazků…

Já to psala hned, myslím že jsem to dokonce měla v popisu, jak vyplňuješ ty údaje o sobě :) i přesto sem měla desítky zpráv denně…

truelly
Závislačka 3097 příspěvků 16.04.19 08:54
@Anonymní píše:

Tak pro někoho, kdo hledá bezdětnou rozhodně druhá kategorie jsi. Takže doporučujituto skutečnost netajit a tihle muži ti ani nebudou zkoušet psát.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.04.19 09:00

Já to uváděla hned v popisku, i jsem si chtěla dát zrovna fotku s dítětem, ale to nešlo vložit

gabrriel
Zasloužilá kecalka 503 příspěvků 16.04.19 09:02

Já si našel partnerku, když měla 2 letou holku, ale rok nám trvalo, než jsme se dali dohromady.
Jen dopředu varuji před jednou věcí: Pokud budeš stavět své dítě vždy na první místo a jasně to budeš dávat najevo, tak se nesnaž ani hledat. Musíš být připravená chlapa přijmout jako skutečného tátu dítěte a mít jej jako rovnocenného partnera. Chlap na to připravenej většinou je, ale naráží na „není tvoje“ a „my první“, pak má akorát pocit chodící peněženky, možná sexuálního uspokojení a ideálně domácího řemeslníka, ale ne partnera a tatínka.

Habrk
Stálice 91 příspěvků 16.04.19 09:15
@gabrriel píše:
Musíš být připravená chlapa přijmout jako skutečného tátu dítěte a mít jej jako rovnocenného partnera.

Tak s tímto naprosto souhlasím. Myslím, že i proto nám to s manželem, i když není biologický otec, tak klape. Nikdy jsem mu nedala najevo, že není jeho a že nemá právo o něčem rozhodout bez mého vědomí. Na velké věcí se domlouváme a věci typu jestli kokino před jídlem nebo po jídle, tak na to máme stejný názor a když jeden řekne ne, tak druhý řekne taky ne a mluvíme o tom případně až mládě spí, pokud bychom chtěli rozhodnout jinak.

Venetia
Hvězda diskuse 41513 příspěvků 16.04.19 09:32
@Anonymní píše:
Ahoj maminky.
Chci se zeptat, jsem sama vlastně už od začátku těhotenství, s otcem dítěte nejsem v žádném kontaktu. Moje miminko má necelé 2 měsíce, chodím mezi lidi s ním i sama, jenže mi přijde úplně nereálné se s někým seznámit… Jsem mladá holka, nevypadám nejhůř.
Byla jste některá v podobné situaci, s jak starým dítkem jste si našla partnera a jak se vám to povedlo?

S tak malym miminkem bych jeste dlouho nikoho nehledala. Stejne na to nemas cas predpokladam?

lilith1
Ukecaná baba ;) 1861 příspěvků 16.04.19 10:21
@Anonymní píše:
Ahoj maminky.

Myslím si, že hezká mamka s mimčem najde lehce..znám jednoho starého mládence, který by takovou mladší mamku s mimčem chtěl, ale už ted trochu zpustnul, ale bydlet má kde a pracuje. no a potřeboval by nějakou šikulku, která by ho srovnala do latě a promluvila mu do duše ohledně odívání atd..ale je moc hodný, určitě by se zlepšil a ženskou by na rukách nosil..Odkud jsi, písni když do SZ.

lilith1
Ukecaná baba ;) 1861 příspěvků 16.04.19 10:21
@Anonymní píše:
Ahoj maminky.

Myslím si, že hezká mamka s mimčem najde lehce..znám jednoho starého mládence, který by takovou mladší mamku s mimčem chtěl, ale už ted trochu zpustnul, ale bydlet má kde a pracuje. no a potřeboval by nějakou šikulku, která by ho srovnala do latě a promluvila mu do duše ohledně odívání atd..ale je moc hodný, určitě by se zlepšil a ženskou by na rukách nosil..Odkud jsi, písni když do SZ.

gabrriel
Zasloužilá kecalka 503 příspěvků 16.04.19 10:31
@Venetia píše:
S tak malym miminkem bych jeste dlouho nikoho nehledala. Stejne na to nemas cas predpokladam?

a já bych řekl, že je to lepší, než s velkým. Myslím, že i chlap se mnohem víc s mimčem sžije, dokud je malé (a neodmlouvá, necítí ten rozdíl, že ten chlap tu předtím nebyl) a vidí jeho pokroky v mluvení, pohybu,…, než když příjde k hotovému. Já jsem úplně šťastněj, že jsem svou nevlastní dceru naučil plavat, jezdit na kole, na lyžích, učíme se angličtinu,…

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama