Reklama

Hledání pokladu aneb stopovaná

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mipetonka
Kecalka 200 příspěvků 11.04.18 16:03
Hledání pokladu aneb stopovaná

Ahoj. Chystáme se uspořádat honbu za pokladem a já mám za úkol vymyslet úkoly. :D Věk dětí je 3 až 8 let, tak o to je to komplikovanější, aby úkol zvládl každý a zároveň to bavilo i ty 8leté :think: Proto prosím o každou radu jaké úkoly vymyslet? :)

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineP4ja
Kelišová 5327 příspěvků 11.04.18 17:44

Cokoli nějakou písničku, třeba udělat 10 sloních kroků, přenést ty menší na rukou, najít třeba sedmikrásku, je toho mraky

klamonožka
Ukecaná baba ;) 1513 příspěvků 11.04.18 21:29

Zavázat oči a poznávat věci po chuti, obtížnější je po čichu, trefování se šiškama do plechovek (starší mohou mít čáru dál), přecházení klády, stavění věže z kamenů (postavit co nejvyšší), přenášení vody po lžičkách z A do B, sbírání rozházených papírků/mincí atd. z vytyčeného území, je toho mraky, inspiruj se třeba tady:
https://www.hranostaj.cz/hra1050
;)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Na dovolenou jeli po rozchodu? Bučková naznačila konec už před měsícem

Napsala jsem vše, co jsem říct chtěla, na svůj Instagram, odbývá Eliška... číst dále >

Články z Ona Dnes

Poznali se v psychiatrické léčebně, teď čekají osmého potomka

Monika a František, protagonisté dokureality Malé lásky, mají hodně... číst dále >

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Reklama