Reklama

Hledaní pokladu pro dospělé

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.07.18 12:05
Hledani pokladu pro dospele

Ahojky, chystame pro kamarady darek v podobe penez schovanych v truhle a tu bychom radi nekde schovali. Kamaradi by potom dostali mapu s ukoly(hadankami) jak se k truhle dostat… chtela jsem vas poprosit o inspiraci na ukoly ci hadanky, pokud uz treba nekdo neco podobneho delal…dekuji moc!

Reklama

Reakce:

Kriss Tina
Závislačka 4707 příspěvků 23.07.18 12:37

Nedělala jsem, ale vzpomněla sem si na tenhle díl teorie velkého třesku, tam dělali prakticky to samé :mrgreen:
 https://www.topserialy.to/…heory-s07e03

Ijen
Zasloužilá kecalka 808 příspěvků 23.07.18 17:32

Dlouho jsme delali geocaching, a nejradeji mam nocni kese. Z reflexniho papiru znacky na stromech viditelne po osviceni baterkou. U mist oznacenych treba vetsim poctem kolecek nebo oci schranka s napovedou, napr. cast cisla k zamku, na konci trasy poklad. Taky jsme zazili na konci telefonni cislo na kterem byl nahrany vzkaz jak pokracovat dal. V noci v lese jen s baterkou to byly celkem super zazitky.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Bývalý sparťan Zelenka dvakrát napadl manželku: „Neuklízí a vylila na mě kolu“

Platí za jednu z ikon fotbalové Sparty, vždyť v jejím dresu válel v dobách,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena věří, že je opravdovou elfkou a pochází z jiného světa

Šestatřicetiletá Kimberel Eventide z Illinois věří, že je elfkou a má na... číst dále >

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Reklama