Hledání práce po návratu ze zahraničí

8.12.19 09:42

Hledání práce po návratu ze zahraničí

Spíš dotaz na ty, co se vrátili ze zahraničí. Jak se Vám dařilo při hledání práce?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
8.12.19 09:49

Já byla v zahraničí sice už před delší dobou, ale určitě jsem neměla problém. Ale mám VŠ vzdělání a našla jsem práci v oboru. Co vidím známé, tak taky nachází práci bez problému, vesměs v dělnických profesích, pokud nemají nějaké zajímavější vzdělání a praxi ze zahraničí. Taky záleží na tom, co jsi v zahraničí dělala, když tam někdo dělal na farmách nebo v mekáči, tak neumí ani jazyk ani nic konkrétního, když tam někdo pracoval ve svém oboru, je to pro zaměstnavatele zajímavé.

• Nahlásit
  • Citovat
Ou
10741
8.12.19 11:03

Tak ono dost záleží na tom, jakou máš kvalifikaci, pracovní zkušenost a co a v jakém regionu hledáš.

Jinak já jsem hledala práci normálně a našla rychle. Ale to ti úplně nepomůže, že?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.12.19 11:10

Vzali mě zpátky do původní ještě před příjezdem :dance: jo a za nižší plat :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.12.19 13:27

A třeba zkusenosti s tim, ze jste navstevovali v zahranici skolu (dale se vzdelavali napr. na vysoke). Ceni se to?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4154
8.12.19 13:46
@krysamely píše:
A třeba zkusenosti s tim, ze jste navstevovali v zahranici skolu (dale se vzdelavali napr. na vysoke). Ceni se to?

Tak záleží jakou školu a v jaké zemi. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.12.19 13:51

@Wani Rakousko - univerzita, obor produkcni a logisticky management, vyucovaci jazyk nemcina a anglictina, bez praxe, predchozi prace v CR, tady jen brigady (administrativa, sklad)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4154
8.12.19 14:14
@krysamely píše:
@Wani Rakousko - univerzita, obor produkcni a logisticky management, vyucovaci jazyk nemcina a anglictina, bez praxe, predchozi prace v CR, tady jen brigady (administrativa, sklad)

Tak to zní dobře, předpokládám, že umíš německy aspoň na B2 úrovni. Němčina je hodně poptávaná (aspoň u nás v JM kraji).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.12.19 14:16

@Wani jj, bez certifikatu B2/b bych nemohla v Rakousku studovat na univerzite, tady nic nemuzu najit, neni mi uz 20 :D takze se budeme vracet do CR

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12158
8.12.19 18:33
@krysamely píše:
A třeba zkusenosti s tim, ze jste navstevovali v zahranici skolu (dale se vzdelavali napr. na vysoke). Ceni se to?

No a dokoncila jsi tu skolu nebo ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6477
8.12.19 18:38

V mém oboru v Praze byla praxe ze zahraničí veliké plus, to samé VŠ. Jinak pokud chceš opravdu dobře poradit, napiš dosažené vzdělání a obor, a pokud možno i praxi. Jinak se práce bude hledat člověku co chodil jen na brigády a jinak odborníkovi s deseti lety praxe.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama