Hledání v popelnici

25.6.20 16:06

Hledání v popelnici

Zdravím všechny,
Bydlíme na praze 6 v bytovém domě a poslední dobou pozoruji, že často chodí kolem jeden “pán” co se hrabe u v kontejneru a následně z něj vytáhne pytlík s plenkama od dcery a odnese si jej do auta, někdy i třeba 2× za víkend, nechci vědět co s tím dělá jako?
Nestalo se vám něco takového nikdy? Nebo co bystě dělali? Manžel říkal, že mám zavolat policajty, ale co jim jako říct :nevim: :nevim: člověk aby se bál odnést smetí do popelnice..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

11400
25.6.20 16:34
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Nedelala bych nic :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6228
25.6.20 16:35

Asi je doma ekologicky likviduje. Používej látkovky ať se tím nemusíš zaobírat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9148
25.6.20 16:37

@angelika92 Ty jo, ty máš ale přehled :mrgreen: Tak se s ním domluv, aby ti stál dvakrát za den pod oknem, jen mu to hodíš a nemusíš chodit k popelnici :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15510
25.6.20 16:38

Co je Ti do toho? 8o
Starej se o sebe a ne o to, co někdo vytahuje z popelnice :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2663
25.6.20 16:38

Prej zavolat policajty :lol: Ty by asi koukali :D :D :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2062
25.6.20 16:42

:zed: zavolej policajty a řekni jim, že Ti někdo z popelnice ukradl ho.no vaší dcery :zed:
Prosím Tě, to opravdu nemáš na starost nic jiného, než sledovat, kdo si co bere z popelnice? A ještě máš čas o tom zakládat diskuze? To jako vážně? :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6260
25.6.20 16:49

A to prázdniny ještě ano poradně nezačaly :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49313
25.6.20 16:58

Jo stalo. Kdyz jsme bydleli v centru v baraku ve meste. Tam jsme meli svoji popelnici pred domem stale. Nam jednou prestala jit el., takze vsechny zasoby mrazaku sly do te popelnice. Muj muz takhle v noci videl bezdomovce, jak si smakuje na rajske a paprikovem lusku. Prozradilo ho v noci, ze nam pod oknem mlaskal a hlasite vychoutnaval.
A dalsi jidlo si odnasel (bylo v pytli nebo tasce).
Ted jsme na vetsi vesnici. Poleplnici plastovou uklizime a vyvazi se pouze na vyvezeni. Nikdy ji nenechame pred domem dyl. Protoze se kradou na kvas :). A v obci bezdomovce zadne nemame.
Takze se nam podobne situace nestane.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3329
25.6.20 17:10
@angelika92 píše:
Zdravím všechny,
Bydlíme na praze 6 v bytovém domě a poslední dobou pozoruji, že často chodí kolem jeden “pán” co se hrabe u v kontejneru a následně z něj vytáhne pytlík s plenkama od dcery a odnese si jej do auta, někdy i třeba 2× za víkend, nechci vědět co s tím dělá jako?
Nestalo se vám něco takového nikdy? Nebo co bystě dělali? Manžel říkal, že mám zavolat policajty, ale co jim jako říct :nevim: :nevim: člověk aby se bál odnést smetí do popelnice..

Tak to me zily netrha, kdyz jsem lilvidovala satnik, hodne znack.veci jen jina velikost, tak jsem dala bundu a dziny bezdacce co tam zrovna hrabala byla mila a slusne podekovala..nad nikym nedelam rychle soudy a clovek se u te popelnice muze objevit dost brzy..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
343
25.6.20 20:53

@angelika92 U nás před barákem zase chodí jeden bezdomovec a otevře košík, hrabe se tam a nevím co hledá. Asi vajgly, nekomentuji to, je mi to jedno. Taky to nechápu, ale neptám se. Zrovna dnes navečer to zase dělal když jsme byly se sousedkou na cigaretě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama