Hledáte taky příležitostný sex diskrétně?

16
16.3.20 14:53

Hledate taky prilezitostny sex diskretne?

Ahoj… je mi skoro 33 let. Jsem stastne zenaty a nechci na tom nic menit. Ale hledam z MOravskoslezskeho kraje slecu ci zenu na prilezitostny diskretni sex a dovadeni. Tak nejak mi trochu chybi nejake jine vzruseni a neco zakazeneho. Nezalezi mi na veku anebo zda jsi Zadana ci svobodna. Vim ze je vas tu spousta co chlapi v sexu trochu zanedbava tak pokud bys chtela zkusit neco zakazane ozvi se - prece zakazne ovoce nejlepe chutna. Muzes tady do zprav nebo mail****. :kytka:
Edit adminem: smazány kontaktní údaje

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

5640
16.3.20 14:57

To je zajímavý, kolik chlapů loví milenky mezi maminama na emiminu :mrgreen:. Co zkusit seznamku? :nevim: No každopádně hodně štěstí při hledání ;).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15721
16.3.20 14:58
@Brettb píše:
Ahoj… je mi skoro 33 let. Jsem stastne zenaty a nechci na tom nic menit. Ale hledam z MOravskoslezskeho kraje slecu ci zenu na prilezitostny diskretni sex a dovadeni. Tak nejak mi trochu chybi nejake jine vzruseni a neco zakazeneho. Nezalezi mi na veku anebo zda jsi Zadana ci svobodna. Vim ze je vas tu spousta co chlapi v sexu trochu zanedbava tak pokud bys chtela zkusit neco zakazane ozvi se - prece zakazne ovoce nejlepe chutna. Muzes tady do zprav nebo mail ***. :kytka:

Hotely zavřený, povolený jen cesty do práce nebo na nákup :think: takže nějaká rychlovka v autě u Alberta? :think: co zapracovat na svém šťastném manželství? no, pro manželku až tak šťastné evidentně nebude…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.3.20 15:01
@Keyllah píše:
Hotely zavřený, povolený jen cesty do práce nebo na nákup :think: takže nějaká rychlovka v autě u Alberta? :think: co zapracovat na svém šťastném manželství? no, pro manželku až tak šťastné evidentně nebude…

A v tom aute na parkaci sex na vetrelce s respiratorem :mrgreen:.
Zakladateli, nechces to streamovat???

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
419
16.3.20 15:31

On hledá ji, nebo ona hledá jeho. Už bylo tady dost maminek, co hledaly milence,

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16
16.3.20 15:39
@Luska píše:
On hledá ji, nebo ona hledá jeho. Už bylo tady dost maminek, co hledaly milence,

Ja hledam ji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
419
16.3.20 16:13

Jj vím, je tam i Ona hledá jeho, nebo hledám milence. Věřím, že se některá ozve.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.3.20 17:20

Jak je to nediskretne? Ojedu te, video dam na net a vsem to vykecam? :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16
16.3.20 17:24
@malákráličice píše:
Jak je to nediskretne? Ojedu te, video dam na net a vsem to vykecam? :lol:

Tak verim ze vis jak je to mysleno

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2
21.3.20 01:38

co zapracovat na svém šťastném manželství?

A co když manželku sex nebaví, jak má na tom zapracovat?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama