Hlen před ovulací nebo po

Anonymní
23.6.20 10:37

Hlen před ovulaci nebo po

Ahoj holky, vím že těchto témat je tu spousta ale nenašla jsem nikde přesně tuto otázku kterou mám já. Předem se omlouvám za detaily spojené s mojí otázkou ale jinak to přiblížit neumim :mrgreen: :roll:. Jsem po biochemickem tehu a dnes jsem 18dc. Sem tam mi poboliva podbrisek a dnes když jsem šla na velkou se objevil velký tahly hlen. Konzistenci byl jako nudle z nosu :roll: ale nebyl pruhledny ale takový lehce bilozluty. Je to tedy poovulacni nebo predovulacni? :andel: Děkuji moc. Zaráží mě jen že není pruhledny nebo to má každý jinak. Díky moc

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1014
23.6.20 10:42

To má každý jinak. Ovulace lze s přesností určit podle symptotermální metody při sledování 2 parametrů - teploty + hlenu nebo stavu děl. čípku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.6.20 10:53
@vedma007 píše:
To má každý jinak. Ovulace lze s přesností určit podle symptotermální metody při sledování 2 parametrů - teploty + hlenu nebo stavu děl. čípku.

Teplotu nemerim jen vím že tento hlen nemám normálně. Ale děkuji za nazor. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
24575
23.6.20 11:02

A co hlen ovulační, tedy když je ovulace :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
602
23.6.20 11:16
@pikola píše:
A co hlen ovulační, tedy když je ovulace :nevim:

No proto se ptám zda se může jednat o ovulacni hlen ale že není průhledný jako jinde kde holky píšou, jestli kdyz Je konzistenci táhly a dlouhy fakt jak velký nudle ale je bilozluty. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6728
23.6.20 12:20

@Lebedka99 Už nejsi anonym…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
602
23.6.20 12:53

Vždyť je to fuk ne? 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6728
23.6.20 12:58

@Lebedka99 Já nevim jak to máš :mrgreen: jednou anonym a pak ne…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5116
23.6.20 13:11

Měl by být úplně čirý, ne? Jako bílek. Průhledný.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
602
23.6.20 13:44
@Annabela11 píše:
@Lebedka99 Já nevim jak to máš :mrgreen: jednou anonym a pak ne…

No chtěla jsem pod anonymem ale zapomněla js3m jednou dát ten anonym tak je to fuk už :mrgreen:.
@belladonna no právě když jsem hledala jinde našla jsem že tento je tehotensky ale to je blbost když jsem 18dc po biochemku..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
42
9.7.20 20:55

Ahoj, ja to taky prave nevim. Vcera a dnes mam take tento hlen. Fakt treba i 10 Cm se táhl :oops: a nevim jestli je to ten ovulacni nebo uz je po ovulaci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
468
10.7.20 09:52

Pokud se táhne, tak to asi je ten plodný. Já ho mám před ovulací. Při ovulaci se zředí na ten nejplodnější vodový a po ovu zkrémovatí na neplodný.

Ale fakt je dobré to sledovat u sebe, každá to může mít trochu jinak a hlavně to chce nějakou praxi v tom určování, první měsíc je jen takové tápání a porovnánání s fotkama na netu (to je snad vtip, že na těhotenské fórum nedali blicí smajlík :lol: )

Pokud by táhlý hlen byl žlutý, napadá mě k tomu, jestli tam není nějaká infekce. Měl by být čirý či trošku bíle zakalený.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama