Hlen v polovine lutealni faze?

Anonymni
17.7.09 06:08

Hlen v polovine lutealni faze?

Holky, chtela jsem se zeptat, co si o tom myslite a zda-li mate nejake zkusenosti s tim, ze se Vam priblizne v polovine objevi znovu posevni hlen. Neni sice tazny jako ovulacni, ale je ridky a vodovy. Je to normalni? Ovulaci mam potvrzenou dr. ultrazvukem, takze bezpecne vim, ze je uz po ni. Diky moc za vsechny postrehy. Bara

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

13771
17.7.09 10:04

hlen jsem nikdy nenasla, proste nebylo nad ovu testy :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2602
17.7.09 10:21

Ahoj,
tak ja merila teplotu, hlen sem nejak extremne nezkoumala. Kazdopadne mam pocit, ze behem cyklu jsem vzdycky „nejaky“ hlen mela…at prusvitny, ci bily.. :roll: :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
17.7.09 10:24

Z vlastni zkusenosti nevim, ale nekde jsem cetla, ze v druhe pulce lutealni faze pry stoupne hladina estrogenu a klesne BT, pak se hladina hormonu vrati a BT taky. Takze mozna ten hlen je zpusoben tim. Meris si teplotu? Treba to je ten pripad :-)

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
17.7.09 11:08

Jizvikova: prave ze ja nemam problem s urcenim ovulace, ale jsem ted dost zmatena z toho, ze se mi prave v druhe polovine poovulacni faze objevil takovy „vodovy“ hlen. Tak nevim, co to znamena.

Anonym2: BT merim, mam ji ted stale zvysenou, zadny pokles nenastal.

No jsem z toho jelen, poradte. Diky moc, Bara

• Nahlásit
  • Citovat
2602
17.7.09 13:21

Baro,
mozna to bude znit tvrde, ale moc se pozorujes. Mer si teplotu a uvidis. Jak jsem psala, prijde mi normalni mit „nejaky“ hlen, aspon u me to tak bylo.
Pokud ti teplota neklesa, to je dobre znameni, pockej do ocekavane menstruace a testni.
Nikdo ti nic jineho poradit nemuze.
Hodne stesti.
jana

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
17.7.09 16:25

Jjanekk: asi mas pravdu, ze se moc pozoruji, ale to hold dlouhodobe snazilky delaji. No nic, chtela jsem jenom vedet, zda-li to ma nekdo treba taky tak podobne.
Kazdopadne Ti dekuji za nazor, byla jsi jedina, kdo se k tomu dokazal vyjadrit.
Bara

• Nahlásit
  • Citovat
5724
31.7.09 23:17

Ahoj Anonymní,

já mám vždy nějaký hlen i během luteální fáze a je to naprosto normální.

Tak žádný stres, někdo to má jiný ne.Přeji brzké dvě // :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
977
13.12.10 19:35

já osobně mám hlen v době ovulace vodový, během cyklu pár dní, právě v polovině luteál. fáze, pak hustší bílý, minulý měsíc jsem už myslela, že je to ten těhotenský, do toho zpoždění Ms a on to asi byl jen stres a výsledek přílišného pozorování se :oops: u mně tedy hlen fakt nevypovídá vůbec o ničem, věřím už jen UTZ nebo ovu testům :pankac: (sobě teda už vůbec ne :lol: )

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama