Hlen ve stolici

31.3.20 18:22

Hlen ve stolici a pry vse ok..

Dobry den maminky.. Docela mam takove dilema…ale k veci. Malej ma pres 4 roky. Pred dvema tydny mel vysoke horecky 3 dny, jeden den zvracel a 5 dnu silny prujem, ktery byl desne zapachajici. Skoncili jsme v nemocnici na kapackach 4 dny. Po vyteru ze zadecku a vzorku ze stolice, malemu nevyslo nic. Zadna bakterie ci vir, ktery testuji. Nikdo z rodiny nemel zadne obtize. Jen mel vysoke CRP, a vysokou hodnotu bilych krvinek, po tydnu jsme byli na odber krve kontrolni a uz to bylo ok. Jejich nazor je, ze mussi mit v tele nejakou bakterii ci salmonelu ze se muze stat ze se to na testech neukaze. Ale jde o to, ze malej uz druhy tyden ma v kazdem hovinku dost hlenu. Hovinko uz nesmrdi, uz je i lehce tvarovany, ale ten hlen me tam znepokojuje. Dietu dodrzujeme porad. Rikam si, ze pockam ze tri tydny, a pokud se to nezlepsi, tak to zacnu resit.. V nemocnici mi doktori tvrdi, ze je to normalni jako ten hlen ve stolici. Davame porad probiotika, zadne leky krom kapacek nedostal, plus jem davali chvilu na prujem tassectan. Docela jsem z toho nervozni :,( :,( dekuji ze jsme se mohla vypsat..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

7584
31.3.20 19:18

Má rýmu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31.3.20 19:31

@pannda prave, ze nema.. Ani nemel predtim. Nema ani zadni. Hlenovite hovino mel uz pri prujmu, ze uz oak sel z neho ten hlen.. Pry to muze byt z toho, ze mel ve strivkach zanet.. V nemocnici ae priklaneli k te bakterii..o hlenu po tysnu kontrole jsme jim rikala a nic na to..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
31.3.20 20:00

A nikdo z rodiny nemá ani neměl žádné podobné potíže? Všichni jste v pořádku? A jak je na tom teď s teplotou? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
31.3.20 20:11

Prave, ze vubec nikdo, ani nikomu nebylo nejak divne.. Jen u neho to prislo z hodiny na hodinu.. Nikdo nemel ani teplotu, nic a to jime vsichni stejne veci.. Ma starsiho brasku. A ja po nem olizuji lzicky a dojidam. Teplotku mel jen prvni dny nez jsme nastoupili do nemocnice. Tedka az na to dost hlenovite hovinko je v pohode. Ma chut k jidlu receno nemuze se porad dojist, ale mozna je to tou dietou, ze se nemuze poradne zasytit..prave, ze on ma snad vzdycky neco spesl.. Jde mi o to, ze na nic neprisli, ale z neceho ty potize mel.. :slight_frown:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
31.3.20 20:27

@Kudlanka53 to je zvláštní, ale naopak jsem ráda, že alespoň všichni ostatní jste v pořádku. :nevim: pokud by to byla nějaká infekce, pravděpodobně už by jste to měli i vy ostatní… :think: snad bude chlapeckovi brzy dobře, hlavně se držte a dávejte na sebe pozor:pray_tone1:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama