Hlen ve stolici - alergie?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.06.19 08:09
hlen ve stolici - alergie

Ahoj, je mi 22, před 2 lety jsem měla velké potíže se zažíváním, přišli mi na alergii na mléko a pšenici. Po omezení těchto potravin bez potíží. Na chvíli za to jsem ale nastoupila na vš, začaly mi velké stresy a ozval se dráždivý tračník, ráno jsem musela 3× na wc, abych se uplne vyprázdnila. Pak už celý den ok. Všechny vyšetření jsem měla ok, ultrazvuky, odběry krve na střevní záněty, vyšetření žaludku, Helicobacter ok. Skončila jsem u psychologa.
Před 4 dny jsem úspěšně dodělala školu - státnice a najednou se zažívání upravilo - chodím 1× denně po probuzení. Všimla jsem si ale malého hlenu, hnědého, jako krev to nevypadalo. Tyhle potíže jsem měla, když jsem jedla ty alergizující potraviny. Hlen opravdu nebyl skoro vidět, ale už jsem z toho zažívání vyšinutá, tak se hlídám.
Zeptám se, mám to řešit? U doktorů jsem furt. Chodím normálně 1× denně bez problému, občas s kapkou hnědého nebo žlutého hlenu. Jiné potíže nemám. Stolice spíše někdy tužší. Kolonoskopie nebyla indikována, u dr. jsem furt, jako hypochondr. I já vím, že není ok, jak to vše zkoumám, ale bojím se. Zároveň nechci tolik plašit s tou kolono, v podstatě jsem mladá zdravá holka, tam chodí lidi, co letí na wc 10× denně a já se stále hlídám

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek
Reklama