Hlen ve stolici u čtyřletého

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.08.18 21:06
Hlen ve stolici u čtyřletého

Zdravím, nemáte někdo podobnou zkušenost? Syn dneska odpoledne kakal, měl průjem, jednou řekl, že ho bolí bříško, ale pak po tom jednorázovém průjmu už prý nebolelo. Asi dvě hodiny na to šel znovu, a vykakal jen samotný hlen, docela dost, množství tak odhadem lžičku. Rýmu nemá, nachlazený není a dlouho nebyl. Na bříško už si nestežuje, a jinak mu nic není. Jednu dobu už takhle ten hlen občas míval, ale pak to přešlo a neřešila jsem to. Teď mě to docela vydesilo. Já sama mam ulcerozni kolitidu, tak hned vidím podobné scénáře :(… K dr půjdem, jen se ptám, jestli někdo nevíte, co čekat za vyšetření a co by to mohlo být. díky

Reakce:

Pavlahar
Stálice 69 příspěvků 22.08.18 21:11

Ahoj. A smrdí to? Synovi tak začaly adenoviry, ale ta stolice šíleně páchla a pak začalo bolet bříško víc. Taky má 4.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.08.18 23:32

@Pavlahar Nijak zvlášť. . Ale díky za reakci. Uvidíme zítra..

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Řepka útočí na Erbovou: Plánovala mě zničit, z mojí smrti by měla zvrácenou radost!

Už 20. listopadu vyjde v pořadí čtvrtá kniha bývalého fotbalisty Tomáše... číst dále >

Daisy Lee chce větší prsa a rty. „Máma zůstává v nemocnici,“ vzkázala mimochodem

Je to už několik dní, co bývalou přední příbramskou političku Alenu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >