Reklama

Hlen ve stolici u čtyřletého

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.08.18 21:06
Hlen ve stolici u čtyřletého

Zdravím, nemáte někdo podobnou zkušenost? Syn dneska odpoledne kakal, měl průjem, jednou řekl, že ho bolí bříško, ale pak po tom jednorázovém průjmu už prý nebolelo. Asi dvě hodiny na to šel znovu, a vykakal jen samotný hlen, docela dost, množství tak odhadem lžičku. Rýmu nemá, nachlazený není a dlouho nebyl. Na bříško už si nestežuje, a jinak mu nic není. Jednu dobu už takhle ten hlen občas míval, ale pak to přešlo a neřešila jsem to. Teď mě to docela vydesilo. Já sama mam ulcerozni kolitidu, tak hned vidím podobné scénáře :(… K dr půjdem, jen se ptám, jestli někdo nevíte, co čekat za vyšetření a co by to mohlo být. díky

Reklama

Reakce:

Pavlahar
Stálice 57 příspěvků 22.08.18 21:11

Ahoj. A smrdí to? Synovi tak začaly adenoviry, ale ta stolice šíleně páchla a pak začalo bolet bříško víc. Taky má 4.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.08.18 23:32

@Pavlahar Nijak zvlášť. . Ale díky za reakci. Uvidíme zítra..

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Bučková a Vágner už spolu na ryby nevyrazí. Po třech letech se rozešli

Modelka a náš nejznámější rybář se rozhodli jít od sebe po dvouletém vztahu.... číst dále >

Zemřel zpěvák Vláďa Štěpánek: Proslavily ho kapely Harlej a Walda Gang

V úterý 18. září zemřel zpěvák Vláďa Šafránek (†46). Fanoušci ho poznali... číst dále >

Články z Ona Dnes

Chyby v dětské výživě: škodit svému potomkovi můžete už v těhotenství

Výživa v prvních třech letech života dítěte je klíčová. Stravou totiž můžeme... číst dále >

Poznali se v psychiatrické léčebně, teď čekají osmého potomka

Monika a František, protagonisté dokureality Malé lásky, mají hodně... číst dále >

Reklama