Hlena Sleváková - podvody s rouškama a gely

12446
25.3.20 17:53

Hlena Sleváková - podvody s rouškama a gely

Viděly jste na Instagramu profil Hlena Sleváková? Doporučuji shlédnout všem, které si objednaly desinfekční gely či roušky. Na tom profilu je jasně vidět, že se jedná o rozsáhlý podvod, jak s rouškama - co se týče materiálu, s gely - co se týče nedodání zboží, tak s fakturama na nulu, či na jiné č. účtu než byla částka zaslána.
Osobně je mi z takových praktik na zvracení, obzvlášť v dnešní době.
Neřekla bych ani popel na částku, o kterou si za to zboží řekla - jedná se o nabídku a poptávku. Ale ta paní podnikatelka tvrdila, že pouze její rouška dokáže zachránit život a ostatní ne a to je lež, plus její roušky jsou z materiálu z plavkoviny, tedy nevhodné na roušky, nevhodné na vyvaření, nevhodné na žehlení. Jsou tam videa i fotky. Je mi z toho opravdu zle!
Dokud si to lidi mezi sebou neřeknou, do té doby jí to bude vesele procházet. :zed:
Udělejte si vlastní názor zde: https://www.instagram.com/…a.slevakova/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1358
25.3.20 17:55

Pokud vím, tak ona prodávala šunty už nějakou dobu před touhle aférou. Viděla jsem nějaké její „neonky“ po několikerém použití.
Takže jo, je to prasárna, ale zas nevím, co ti lidé čekali :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12446
25.3.20 17:58
@MrsNorris píše:
Pokud vím, tak ona prodávala šunty už nějakou dobu před touhle aférou. Viděla jsem nějaké její „neonky“ po několikerém použití.
Takže jo, je to prasárna, ale zas nevím, co ti lidé čekali :nevim:

Já bych si od ní neobjednala ani ň, z vícero důvodů, nemám s ní tedy žádnou zkušenost, ale posledních pár dní pročítám tu stránku na instagramu a nestačím se divit jejímu přístupu k lidem. To jsem ještě neviděla. Asi jsem ještě ze staré školy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1700
25.3.20 18:07

Když jsou lidé blbí, tak ať si nakupují krámy u šlapky. Jejich problém.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1700
25.3.20 18:09

Když jsou lidé blbí, tak ať si nakupují krámy u šlapky. Jejich problém.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
55229
25.3.20 18:52

@Taky jedna sleduju a bavím se celkem…
Jen mi nejde do hlavy…letěla do Maroka jen fotit…najednou gely, vyřizuje to a jako ty lahvičky na ně měla během pár dnů vyrobený?? Vždyť to muselo být několik 1000 kusů…a ty teda musela dopravit do Maroka…
Protože psala, že jim celníci kontrolovaly zvlášť
No smrdí to celkově vše…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
55229
25.3.20 19:14

Jen mi nejde do hlavy…letěla do Maroka jen fotit…najednou gely, vyřizuje to a jako ty lahvičky na ně měla během pár dnů vyrobený?? Vždyť to muselo být několik 1000 kusů…a ty teda musela dopravit do Maroka…
No smrdí to celkově vše…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
525
25.3.20 19:38

Není jediná, která si vybudovala byznyz na blbosti lidí…když kupujou…jejich problem… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3576
25.3.20 19:55

Já si roušky objednala a jsem spokojená. Plavkovina to fakt není :lol: Fakturu mám v pořádku :nevim: Ona se vyjádřila možná nešťastně, ale kdo chtěl, pochopil, že měla na mysli to, že bavlna nechrání nás, ale okolí. Kdežto látka se stříbrem i nás. A roušky se stříbrem se normálně prodávají, to není její výmysl.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23706
25.3.20 20:01
@Petra Z píše:
No smrdí to celkově vše…

Kecala, nikdy to z Maroka neodešlo. Jednu lahvičku měla na focení a nazdar.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
55229
25.3.20 20:05

@pikola viď…protože to prostě nebylo možný najednou tolik lahviček na gely
Takže tam nahrabala bezúročnou půjčku na roušky…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23706
25.3.20 20:08
@Petra Z píše:

Myslím že Maroko zakázalo vývoz. Prostě to prodala dřív, než je vlastně měla :roll: to samý roušky, šíje to ze zbytků že skladu a ani si nezapočítá kolik by jich mělo být a posílá pak jiný barvy než prodala :roll: prostě asi původně nápad dobrý, ale provedení strašný

Příspěvek upraven 25.03.20 v 20:10

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1700
25.3.20 20:09
@Petra Z píše:

A co je nemožného na tisícovce lahviček?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
55229
25.3.20 20:14

@Zumpa nic…jen že byla v Maroku, přiletěla a během cca 4 dnů lahvičky s potiskem v Maroku??
A naplněné a čekající na dovoz do čech…každá jedna údajně zkontrolovaná
A na další její story, že jim gely nestihli vyrobit

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23706
25.3.20 20:19
@Petra Z píše:
@Zumpa nic…jen že byla v Maroku, přiletěla a během cca 4 dnů lahvičky s potiskem v Maroku??
A naplněné a čekající na dovoz do čech…každá jedna údajně zkontrolovaná
A na další její story, že jim gely nestihli vyrobit

Potisk je to nejmenší, ty lahvičky neměla, mohla to třeba pak dolepit s pussy v kanclu, stejně jako balí roušky. Ta její zaměstnankyně dala výpověď. Nechápu jak to měla naplánovaný, že to zvládne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama