Hlenova zatka a Hamiltonuv hmat

7.4.20 10:40

Hlenova zatka a Hamiltonuv hmat

Ahoj, včera jsem byla u doktora, udělal mi Hamiltonuv hmat (už mám po terminu) a teď jsem šla na záchod a obrovský průhledný hlen na toaletnim papíře. Znamená to něco? Je to hlenova zatka a mám čekat porod v nejbližší době? :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
7.4.20 10:47

Nejspíš to hlenová zátka byla ale jestli čekat porod ti asi uplně. nikdo neřekne. Já porodila 10 dní po odtečení zátky, jinému odteče až těsně před porodem, je to zcela individuální :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
7.4.20 10:49

Aha.. No úplně jsem se teď zarazila, jaký to byl kus, vzala jsem si vlozku, za chvíli šla znovu a vložka intoaletni papír také od hlenu, ale byl teda bez krve.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Lynx.lynx
7.4.20 10:57

Každý to má jinak, já se teda okamžitě po Hamiltonu rozrodila. Ale zátka mi odešla víceméně hned, po zákroku jsem v ordinaci šla na záchod a hned začaly menstruační bolesti. Pár hodin na to začala odkapávat plodovka ale myslela jsem že je to výtok po tom Hamiltonu. No a začaly kontrakce. Držím palce :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
3076
7.4.20 10:59

Taky jsem si ho nechala udělat, protože už hrozilo vyvolání, druhý den ráno odešla zatka a v noci sme jeli.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.4.20 11:00

A musí být ta zatka s krví nebo nemusí?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Lynx.lynx
7.4.20 11:01

@Jana84667 nemusí, neměla jsem v ní ani kapku krve.

• Nahlásit
  • Citovat
7.4.20 11:11

@Lynx.lynx Tak budu čekat co se bude dít a budu doufat, že se to rozjede, aniž by mi to museli vyvolávat jiným způsobem. Děkuju moc! :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11891
7.4.20 11:14
@Jana84667 píše:
Ahoj, včera jsem byla u doktora, udělal mi Hamiltonuv hmat (už mám po terminu) a teď jsem šla na záchod a obrovský průhledný hlen na toaletnim papíře. Znamená to něco? Je to hlenova zatka a mám čekat porod v nejbližší době? :D

Ahoj,

s největší pravděpodobností hlenová zátka, i když ta bývá většinou zabarvená. Očekávat porod mužeš každým dnem, nejen vzhledem k hlenové zátce (která někdy odejde až na porodním sále), ale hlavně protože máš již po termínu :hug:

Přeji hladký průběh :kytka: :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6674
7.4.20 13:55

Asi to je hlenová zátka, přesto to může a nemusí nic znamenat. Někomu odejde těsně před porodem, jiná je bez ní měsíc… Jako signál porodu vyhlížej kontrakce či plodovou vodu, nic jiného bych nebrala moc vážně. (vyjma krve, to je snad jasné)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.4.20 14:06

@Petule030 No už 2× jsem dnes měla hlen s příměsí krve a pořád je toho hlenu dost, pokaždé když jdu na malou a to jsem byla minimálně 6× dneska :D menstruacni bolesti mám, ale nevím, jestli jsou to kontrakce, nějak to nedokážu měřit a počítat. Každopádně nejsou to vůbec bolesti, co by se nedaly vydržet. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6674
7.4.20 14:28

@Jana84667 Menstruací bolesti, třeba se to chystá. :palec: Já měla kontrakce taky jako ms bolest, sleduj, jestli to bude nějak pravidelné a zvětšovat se intenzita. Ne každá z těch bolestí musí omdlévat. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Lynx.lynx
7.4.20 15:06

@Jana84667 taky jsem to tak měla, řekla bych z mojí zkušenosti že to přichází. :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
7.4.20 15:11

@Lynx.lynx a jak dlouho to tak trvalo? :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Lynx.lynx
7.4.20 15:58

@Jana84667 heleď v pondělí kolem 12 mi udělali Hamiltona a po zbytek dne jsem měla menstruační bolesti. Ve 2 ráno mi začala odcházet plodová voda po kapičkách. Druhý den ve 2 hodiny jsem dostala první opravdovou kontrakci a porodila až další den skoro v 11. Prvorodička.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama