Hlenová zátka a po ní krvavý vytok

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
arventis_2
Stálice 56 příspěvků 24.03.18 16:54
Hlenová zátka a po ní krvavý vytok

Ahoj holky chtěla jsem se zeptat jestli se to některé z vás taky stalo. Včera mi odtekla hlenová zátka a dneska mi odtekl zbytek tě zátky. Před chvílí jsem šla na zachod na velkou a po utření pochvy jsem utrela docela velký výtok krve je to normální? Teď mám silné bolesti břicha po 4 minutách mám počkat ještě hodinku jestli to bude pravidelné nebo bych měla už jet do nemocnice? Děkuji všem za rady

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Petistaaa
Kecalka 217 příspěvků 24.03.18 16:56

@arventis2 myslím že rodíš a měla bys jet raději 2× zbytečně než vůbec…

radkka
Generální žvanilka 20803 příspěvků 24.03.18 17:04

Já teda rodila císařem, tak zkušenost nemám, ale jela bych do porodnice. :hug:

Uživatel je onlineJanli
Kelišová 6344 příspěvků 24.03.18 17:12

Po odtoku zátky můžeš klidně chodit 2v1 ještě týden, ale jestli máš bolesti tak nevypisuj na emiminu a val do porodnice ať nerodíš online. :mavam:
Ikdyž by to byla zajímavá diskuze :mrgreen:

Karleon
Kelišová 5379 příspěvků 24.03.18 17:15

Mně když odcházela zátka s krví, byl to porod (2×). Jela bych určitě do porodnice.

Celeste97
Zasloužilá kecalka 738 příspěvků 24.03.18 17:17

Pokud máš bolesti po 4 minutách šup do porodnice :) mě odešla zátka v 8 večer, hned kontrakce po 4 minutách a malá se narodila po půlnoci :palec:

arventis_2
Stálice 56 příspěvků 24.03.18 17:17

Děkuju holky už se s přítelem chystáme vyrazit a pojedeme :)

Taka
Zasloužilá kecalka 946 příspěvků 24.03.18 17:26
@arventis2 píše:
Děkuju holky už se s přítelem chystáme vyrazit a pojedeme :)

Taky bych jela, děláš správně. Držím palce :hug:

prcekniky
Závislačka 3367 příspěvků 24.03.18 17:27

@arventis2 No řekla bych, že rodíš.. :mavam:

Marcelka146
Kelišová 5041 příspěvků 24.03.18 17:28

Mně odešla hlenová zátka v pátek večer. V sobotu ve 20:00 byla malá na světě. Já byla ale bez bolestí a až v sobotu mi odtekla plodová voda, pak jsem jela.
V tvém případě jde o porod nyní. Šťastnou cestu a co nejpříjemnější porod :kytka:

Máca-Míša
Kecalka 221 příspěvků 24.03.18 17:38

Mně odešla zatka v 6 vecer a druhý den rano jsem zacala mít slabé kontrakce, vzbudilo me to :)
Malá se narodila ve 13 50 :)

arventis_2
Stálice 56 příspěvků 24.03.18 18:53

No tak teď jsme na monitorech v nemocnici kontrakce cítím a píšou se jen jsem zvědavá jestli nás neposlou ještě domů když je to jen po 5 minutách snad ne… Pořád se mě ptají jestli odešla i plodová voda ale neodešla trošku se cítím jako by to bylo špatně že neodešla

Elen8
Extra třída :D 12992 příspěvků 24.03.18 18:55

@arventis2 drzim palce a preji at je porod bez komplikaci.

Marcelka146
Kelišová 5041 příspěvků 24.03.18 18:56

Není to špatně, přinejhorším ji píchnou. Tak po 5 minutách snad domů neposílají.

Máca-Míša
Kecalka 221 příspěvků 24.03.18 18:58
@arventis2 píše:
No tak teď jsme na monitorech v nemocnici kontrakce cítím a píšou se jen jsem zvědavá jestli nás neposlou ještě domů když je to jen po 5 minutách snad ne… Pořád se mě ptají jestli odešla i plodová voda ale neodešla trošku se cítím jako by to bylo špatně že neodešla

Mne taky neodesla, pichli mi jí, nebolelo to.
Moc ti gratuluju, podle me si tě tam nechaji a budes brzy maminka. Ja mela kontrakce po dvou minutach a pani na dispecinku rychlý mi rekla, ať mastim do porodnice, ze budu brzo rodit :D

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Dvě ženy za jeden večer: Jak Onder zvládl polibky na ruku i dámské lodičky

Po velkém finále StarDance následovala samozřejmě afterparty, na které se... číst dále >

Pařmenka měsíce: V jakém stavu opouštěla Schneiderová večírek StarDance?

Jitka Schneiderová nepatří jen k nejkrásnějším českým herečkám, ale bezesporu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >