Hlenová zátka jako kamínek?

271
27.7.15 10:31

Hlenová zátka jako kamínek????

Krásný den,
mám takový dotaz:

Jsem 37.tt. V sobotu v noci jdu klasicky na záchod, otřu se a krev. Po chvíli (cca hodinu, chodim každou chvilku) opět - kapky krve. Celkem mě to vyděsilo, ale řikala jsem si, počkáme do rána, kdyžtak dojedeme k doktoru. Ráno opět toaleta, tentokrát ani kapka krve, ale našla jsem si u vstupu do pochvy jakýsi „kamínek“ - krystalek, tvrdý, ale odlupoval se, cca 3 nebo 4mm velký. Od té doby dobrý, bez krve, bez dalších kamínků… jen maličká v břiše nějak přidala na intenzitě kopů (což s tím ale asi nesouvisí). Manžel i řikal, že se mi nějak změnil tvar břicha…
Mám ještě problémy s kamínky v ledvinách, ale že by vyšel aniž bych o tom věděla a ještě se usadil v pochvě tak, že bych krvácela? Nevim…

Tak se ptám, co je dle vás možné? Předem děkuji za názory :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

KackaDoup
27.7.15 10:42

Hlavne by ot myslim bolelo jako prase :mrgreen: minimalne

• Nahlásit
  • Citovat
22509
27.7.15 11:01

Kamínek těžko, to by tě dost bolelo. A taky by se neodlupoval. nemohla to být nějaká bradavice? nebo nějaký výrůstek? Odlouplo se to úplně?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
271
27.7.15 11:10

Ten kamínek byl úplně volný, odlupoval se, když jsem do něj píchla nehtem, tak se rozpadal. Dr mi nikdy neřikala, že bych měla nějaký výrůstky nebo tak něco… Ani na pohmat nebylo nikdy nic cítit. TAk právě nevim… A celkem mi to vrtá hlavou. K dr jdu opět ve čtvrtek, samozřejmě se jí zeptam, řeknu co a jak, ale ale zvědavost je hrozná věc :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.7.15 11:25

A nebyla to spis zaschla krev…?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
KackaDoup
27.7.15 11:44
@ha-ne-le píše:
Ten kamínek byl úplně volný, odlupoval se, když jsem do něj píchla nehtem, tak se rozpadal. Dr mi nikdy neřikala, že bych měla nějaký výrůstky nebo tak něco… Ani na pohmat nebylo nikdy nic cítit. TAk právě nevim… A celkem mi to vrtá hlavou. K dr jdu opět ve čtvrtek, samozřejmě se jí zeptam, řeknu co a jak, ale ale zvědavost je hrozná věc :oops:

muze t byt i suchy ten hlen…kdyz se rozpadal

• Nahlásit
  • Citovat
22509
27.7.15 12:11

@ha-ne-le aha, já to pochopila tak, že to bylo přirostlé :think: Jinak si myslím to samé, co holky @Levandulina @KackaDoup

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JayLee
27.7.15 12:14

@ha-ne-le me takhle vysel kamen z ledviny a vůbec jsem o to nevdela nijak to nebolelo a pak na kontrolním UTZ uz nebyl v ledvine takze ja to tipuju na nej :kytka:

• Citovat
  • Upravit
KackaDoup
27.7.15 12:27

Jako mozne je vsechno :mrgreen:ale ty byvaji tvrde…a taky v pozdnim tehu jsou ty mocove cesty dost utiskovane…no uvidis co doktor na to.

• Nahlásit
  • Citovat
1582
27.7.15 16:25

@ha-ne-le možný je všechno, ale pokud se objeví krev, tak bys hlavně měla jet hned do nemocnice! Tady ti těžko řekneme, co to bylo! 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama