Hlenová zátka - může odejít 32 tt?

10.12.19 17:21

Hlenová zátka - může odejít 32 tt?

Ahoj holky, jsem teď 32 tt a už pár dní ze mě odchází jako takový,,sliz" (sorry za nechutný popis). Myslíte, že by to už mohla být hlenová zátka? Nebo spíš běžný výtok? Jsem těhotná po druhé, ale předtím jsem to snad ani nezaznamenala. :nevim:. Díky za postřehy

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10.12.19 17:34

@Kopretina91 měla jsem to samé, rodila jsem až 42tt. Jestli to byla zátka fakt netusím :nevim: každopádně se pak do porodu už nic neukázalo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20773
10.12.19 18:20

Zajdi co nejdříve k lékaři, může se jednat o zánět a ten může způsobit předčasný porod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35461
10.12.19 18:28

To bude výtok. Jeho množství i vzhled se může různit a během těhotenství měnit a nejspíš to nic neznemená, pokud nemáš nějaké další problémy. Pokud ti něco přijde vyloženě v nepořádku, zajdi k lékaři.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10.12.19 21:57
@Janli píše:
Zajdi co nejdříve k lékaři, může se jednat o zánět a ten může způsobit předčasný porod.

Zánět snad nee, ale na kontrolu jdu ve čtvrtek

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10.12.19 21:58
@Tiger-lily píše:
To bude výtok. Jeho množství i vzhled se může různit a během těhotenství měnit a nejspíš to nic neznemená, pokud nemáš nějaké další problémy. Pokud ti něco přijde vyloženě v nepořádku, zajdi k lékaři.

Jiné problémy nemám právě, tak snad je to jen výtok 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20773
10.12.19 22:19
@Kopretina91 píše:
Zánět snad nee, ale na kontrolu jdu ve čtvrtek

Já měla zánět, který se projevoval jen hlenovitým výtokem, jinak ne. Bohužel jsem to podcenila a pak jsem kvůli infekci plodových obalů porodila ve 33tt. Takže se o tom lékaři určitě zmiň.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10.12.19 22:27
@Janli píše:
Já měla zánět, který se projevoval jen hlenovitým výtokem, jinak ne. Bohužel jsem to podcenila a pak jsem kvůli infekci plodových obalů porodila ve 33tt. Takže se o tom lékaři určitě zmiň.

Aha, já myslela, že bych k tomu právě měla i něco jiného. Určitě to řeknu, díky. A mimco bylo v pohodě? Přijde mi to ještě hodně brzo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat