Hlenová zátka nebo?

Anonymní
16.6.13 16:07

hlenova zatka nebo?

Ahoj! jsem 37 + 1tt. posledni tyden mam silny vytok a ted, kdyz jsem si vymenovala intimku jsem si vsimla maleho kousku cehosi. Bylo to pruhledne a konzistenci jako gel. Myslite, ze by to mohla byt hlenova zatka? vim, ze nejste doktori, ale treba mate zkusenost. nemam kontrakce, ani poslicky, posledni dva dny me trosicku boli podbrisek, ale vzdycky jen par sekund a nestoji to ani za rec. dekuju a omlouvam se za anonym.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
31600
16.6.13 16:09

Řekla bych kousek hlenové zátky.
Nic moc to neznamená, rodit můžeš hned nebo taky po termínu ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5158
16.6.13 16:22

Klidně to ta zátka může být, ale jak píše Gladys, není to vůbec ale vůbec směroplatné :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.6.13 16:28

@Gladys @archienka1 ted jsem vylezla z vany a vypadl ze me velkej kus! a do toho strevni potize. no nebudu plasit, ale rozhodilo me to, to ne, ze ne :D

• Citovat
  • Nahlásit
31600
16.6.13 16:32
@Anonymní píše:
@Gladys @archienka1 ted jsem vylezla z vany a vypadl ze me velkej kus! a do toho strevni potize. no nebudu plasit, ale rozhodilo me to, to ne, ze ne :D
:mrgreen: Ze mě vypadnul velkej kus u prvního, to byla tuším středa. Rodila jsem v sobotu ráno. Ale od té doby, co vypadnul, tak jsem měla občas nějakýho vypráskanýho poslíka, furt to břicho nějak pracovalo a pak samotný porod byla bleskovka. Tak přeju podobný průběh. Mimčo už je donošený, klidně se může narodit
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5158
16.6.13 16:34

A ze mě před prvním porodem nevypadlo nic ;) a teď taky naprosto nic, někhod holt má, někdo nemá :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11739
16.6.13 16:38
@Anonymní píše:
Ahoj! jsem 37 + 1tt. posledni tyden mam silny vytok a ted, kdyz jsem si vymenovala intimku jsem si vsimla maleho kousku cehosi. Bylo to pruhledne a konzistenci jako gel. Myslite, ze by to mohla byt hlenova zatka? vim, ze nejste doktori, ale treba mate zkusenost. nemam kontrakce, ani poslicky, posledni dva dny me trosicku boli podbrisek, ale vzdycky jen par sekund a nestoji to ani za rec. dekuju a omlouvam se za anonym.

mně odchází hlenová zátka na etapy, trošku ve středu a dneska větší kus, ale ani tak to nemusí nic znamenat, u prvního syna to ještě pár dní trvalo, než začal porod ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11739
16.6.13 16:38

@archienka1 někomu odchází až s porodem ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.6.13 16:46

Kdybych alespon mela ty poslicky, nebo neco, ale me obcas v brise pichne a tim to hasne. Mala se trosku hybe, ale spis tak lenive, asi i sestoupila, protoze se mi lip dycha a zaha nepali. Obcas mi bricho tvrdne, ale spis posledni dobou citim tlak, hlavne vecer, kdyz lezim, v oblasti panve. No jsem zvedava :D Nedavno jsem mela uklizeci naladu, ale porad mi prijde desne brzo, jeste by si tak tyden mohla dat na cas :) dekuju za rady a nazory

• Citovat
  • Nahlásit
31600
16.6.13 16:53
@Anonymní píše:
Kdybych alespon mela ty poslicky, nebo neco, ale me obcas v brise pichne a tim to hasne. Mala se trosku hybe, ale spis tak lenive, asi i sestoupila, protoze se mi lip dycha a zaha nepali. Obcas mi bricho tvrdne, ale spis posledni dobou citim tlak, hlavne vecer, kdyz lezim, v oblasti panve. No jsem zvedava :D Nedavno jsem mela uklizeci naladu, ale porad mi prijde desne brzo, jeste by si tak tyden mohla dat na cas :) dekuju za rady a nazory

hele nerouhej se :lol: Nikdy nevíš, jaká vyšší entita poslouchá a rozhodne se tvoje přání splnit. :jazyk:
Nemusí to bolet k tomu, aby ses otvírala a cesty měkly :nevim: Buď ráda, že to teď nebolí, u porodu se ještě nahekáš až až ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.6.13 16:59

@Gladys :mrgreen: :mrgreen: To je pravda, verim na karmu, aby se mi to jeste nevratilo :D :D :D No ja jdu zehlit, uvidime, jak se to vyvine. Docela me to vylekalo, ale ted uz jsem si skoro jista, ze to ta zatka bude :) Dekuju moc za rady :)

• Citovat
  • Nahlásit
35545
16.6.13 17:14

Ze mě něco vychrstlo asi ve tři v noci a já doteď netuším, jestli zátka nebo začala unikat plodovka, intimka jim na pošplíchání nestačila :lol: nicméně nic potom nezačalo až po páté nepravidelné kontrakce - deset, dvanáct minut a krátké, tlačící. Monitor před osmou nic a já byla na osm centimetrů, do hodiny byla malá na světě. Už nevěřím ničemu - ani sobě, natož technice, mimčo to ví nejlépe :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
190
16.6.13 17:44

Cca kolem 38 týdne ze mne vypadlo taky něco podobného 8o
Ale ta pravá hlenová zátka odešla až těsně před porodem, když už jsem měla kontrakce a byl to takový krvavý špuntík, hlen…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.6.13 18:14

@mihhulle Pred tou vanou to bylo malicky, takovej jenom kousek a pak kdyz jsem vylezla z vany, tak to bylo jasny :nevim: Ja mam ted navic problem s krevnim tlakem a desne mi otykaji ruce. Ve stredu jdu k doktorce, tak uvidime :nevim: :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
306
3.8.13 09:38

Holky jsem v 32+1tt a dnes ze mě co si vypadlo.Bylo to jako tuhý hlen a bylo to normálně pruhledný, myslíte že by to mohla bejt ta zátka??? Jsem z toho docela nervní, už pár dní na sobě pozoruji jak mě občas zabolí břicho a spodek zad jako bych to měla dostat.Ale někde jsem se dočetla že to už jsou nejspíš poslíčci že někdo je má třeba od 30tt a někdo vubec.Tak jsem se trochu uklidnila že to budu asi zrovna já která si je užije pěkně až do konce těhu. Ale dneska ten hlen mě pěkně rozhodil.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat