Hlenová zátka nebo špinění po vyšetření???

855
28.10.08 08:45

Hlenová zátka nebo špinění po vyšetření???

Ahoj holky,
dnes jsem 39+5tt a včera jsem byla v poradně, kde mě dr. vyšetřil a bylo to dost nepříjemné bolelo to a já měla až pocit, že malému kontroloval zuby. Už 3.týden jsem otevřená na jeden prst. Dále mi řekl, že budu trošku špinit po tom vyšetření. Na slipovce nemám nic, ale pokaždé, co jdu na záchod čůrat, tak pak utírám buď málo růžového hlenu nebo hodně hnědého hlenu. Nevím, jak dlouho by to špinění mělo být a tak už přemýšlím i nad tím, že to je hlenová zátka. Zítra mám už jít na kontrolu do porodnice.
Co myslíte? Co to může být? Mám to nechat být do zítřka nebo už do té porodnice vyrazit dnes?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2766
28.10.08 09:04

Ahoj,klidně vydrž do zítra,i kdyby to byla hlenová zátka,tak se nic nemusí dít :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2752
28.10.08 10:17

Přesně tak. Ono to může být vše dohromady - hlenová zátka (může odcházet postupně i 3 týdny před porodem) a špinění (já špinila po každém vyšetření cca od 36 týdne. To špinění po vyšetření trvalo většinou tak 24 hodin, jak se ale blížil termín, tak to trvalo i déle. Tak hodně štěstí! :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.10.08 13:24

Ahoj,
no podle mě to vypadá, že ti dr. prováděl tzv. Hamiltonův hmat, tzn, že se snažil rukou oddělit plodové obaly od děložní stěny, kvůli vyvolání porodu. Někteří doktoři vůbec nemají potřebu říci, že tento hmat provedli, což nechápu. Máš pravdu, že je to dost bolestivé, taky mi to dr. dělala, ale porod tím nijak neurychlila.
Jinak k té zátce, ta odchází jednou, jednorázově a pak již nic (vypadá to jako takovej (z prominutím) narůžovělej frkanec :-)
To špinění je spíše následek toho Hamiltona a toho, jak se porodní cesty připravují k porodu.
Držím palce

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama