Hlenová zátka těhotenství

Anonymní
23.2.20 08:03

Hlenova zátka těhotenství

Ahoj jsem 37+3tt a mám silný výtok bilo - zelený vypadá jako hlen.. A tak nevím jestli je to výtok nebo hlenova zátka, na poradne jsem o tom nemluvila ale ani oni mě.. Mám to už delší dobu cca měsíc a půl tak to asi bude výtok že?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2431
23.2.20 09:33

Hlenova zatka je spíš do růžova. Se zelenym hlemem bych byla dávno na gynde, zvlášť v těhotenství.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
85
23.2.20 11:04
@Anonymní píše:
Ahoj jsem 37+3tt a mám silný výtok bilo - zelený vypadá jako hlen.. A tak nevím jestli je to výtok nebo hlenova zátka, na poradne jsem o tom nemluvila ale ani oni mě.. Mám to už delší dobu cca měsíc a půl tak to asi bude výtok že?

Hlenová zátka nemá být zelená, je to průhledný, bílý nebo krvavý hlen, jako sopel z nosu. Odešla mi včera, tam že to mám teď z první ruky. Je toho většinou velké množství.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6549
23.2.20 11:23

Hlenová zátka to nebude. Kdy jdeš do další poradny? Určitě o tom výtoku řekni. Výtok v těhotenství je normální, ale zelený by neměl být.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.2.20 14:23

Být tebou zítra si zajdu k doktorovi, sice to nemusí být nic, ale taky by to mohl být problém. Také jsem měla zelený výtok, u mě to způsobilo komplikace, a tak jsem si hezky poležela a musela to léčit. Tak držím palce.

• Nahlásit
  • Citovat
42
26.2.20 22:58

Hlenova zátka odchází cca 1-3 dny. Rozhodne ne měsíc. Rozhodne jít k lékaři.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6549
27.2.20 08:41

@teeer Klidně i týden, ale souhlasím, že měsíc je moc dlouho.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama