Hlenová Zátka v 26.tt, je to možné?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.11.18 13:43
Hlenová Zátka v 26.tt, je to možné?

Ahoj holky, je mi to blbé se ptát, takže se předem omlouvám za podrobnosti :)
S přítelem jsme včera večer měli sex, a dnes ze mě vylezl hlen, asi 10cm dlouhý, bílo průhledný.. nic mi není, nic mě nebolí, vše je v pořádku, jsem 26.tt , může to být třeba zbytek spermatu s vytokem?
Normálně mám spis během tehu takový vodovy výtok :nevim: Díky

Reakce:
PetraMerry
Ukecaná baba ;) 1517 příspěvků 2 inzeráty 25.11.18 13:50

tak to asi bude vše v pohodě:)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.11.18 16:18

Já bych raději svistela k doktorovi, pro jistotu. Mně ve 26.týdnu odešla hlenova zatka, za dva dny porod a těžce nedonosene dítko bylo na světě.

anonymnianonym
Ukecaná baba ;) 1646 příspěvků 25.11.18 16:31

být tebou k dr zajdu.Neboj se říct že sex byl.Kamarádce odešla zátka taky přibližně v tomto týdnu a pak si poležela několik týdnů v porodnici.Nakonec někdy ve 31.tt porodila

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Netradiční manželství Leové: „Bydlíme se spolubydlícími, na byt nemáme!“

„Bydlíme s manželem zatím v podnájmu se spolubydlícími,“ řekla nám modelka a... číst dále >

Slávek Boura: Zažil jsem poltergeista a našel recept na výrobu zlata!

Slávka Bouru (54) si pamatujeme jako potrhlého moderátora pořadu Rande, který... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

Odbornice: Neslaďte, omezte bílou mouku. Cukry mohou za většinu nemocí

Sacharidů jíme v nejrůznější podobě moc, tvrdí Margit Slimáková. „Není třeba... číst dále >