Hlenová zátka ve 25tt

153
6.2.21 18:13

Hlenova zátka ve 25tt

Ahoj, dnes ráno jsem toto našla na imtimce, nevíte jestli to je hlenová zátka? 😳 😳 jsem ve 25tt, přijde mi že to je brzy na hlenovou zátku 😊 prosím bez blbých keců!

Příspěvek upraven 06.02.21 v 18:51

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
25140
6.2.21 18:26

Mno…tak teď už jsem na diskuzních mamaforech viděla opravdu všechno. Co třeba zkusit zavolat do nejbližší porodnice a požádat je o kontrolu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
856
6.2.21 18:29

No… vzhledem k tomu, ze z fotky nikdo nepozna konzistenci a podobne, tak si myslim, ze bylo uplne zbytecny to sem davat.
Za me je to obyc zaspineni.
Nicmene pokud vam to prijde jako hlenova zatka, tak volejte do porodnice a nepiste sem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25140
6.2.21 18:30

JInak v těhotenství platí, že raději 3× zbytečně, než jednou pozdě. Takže zavolala bych do nemocnice, pravděpodobně ti řeknou, že máš přijet, kouknou na tebe a budeš moudřejší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4184
6.2.21 18:35

V těhotenství se tvoří hodně hlenu. Zátka to být nemusí.
Ta moje vypadala jinak - bylo toho mnohem více, a bylo to růžové s krví. Řekla bych, že je to jen hlen. Ale jestli máš pochybnosti, tak platí, co píšou holky - raději 3× zbytečně než jednou pozdě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9623
6.2.21 19:09

Mně to přijde jak normální těhotensky výtok, přes noc se ho víc nahromadilo a ráno vyteklo. Já viděla zátku jednou a byl to fakt takovej megachrchel :oops: celkem i tuhej, rozhodně by se to nezasaklo do intimky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5326
6.2.21 19:39

Tak tohle je hustoles. 8o 8o nevím, jak si to vymazat z paměti :zed:.. ale když už jsem to viděla, tak odpovím: podle mě to hlenová zátka není.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
153
6.2.21 20:08

Nemusíte mít blbé poznámky, jen jsem se zeptala… Tady už se člověk opravdu nemůžu na nic zeptat bez kritizováni a blbých připomínek…
Ale zbytku moc děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25140
6.2.21 20:16

@Kleryna co ti teda řekli v nemocnici?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5326
6.2.21 22:59
@Kleryna píše:
Nemusíte mít blbé poznámky, jen jsem se zeptala… Tady už se člověk opravdu nemůžu na nic zeptat bez kritizováni a blbých připomínek…
Ale zbytku moc děkuji

Nemůže na nic zeptat?? Uvědomuješ si, že jsi sem dala fotku hnusu na vložce ze svých kalhotek?? 8o Tak brzdi s tou kritikou, protože tohle je těžce nad rámec běžných diskusí! Neptáš se tu na kočárek nebo tip na výlet, kamarádko! ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
153
7.2.21 00:06

@lleennttiillkkaa nejela jsem tam, jen volala, řekli mi že jezdit nemám pokud nemám jiné problémy, a že je to normální 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat