Reklama

Hlenová zátka ve 30. týdnu těhotenství?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.12.17 16:18
Hlenová zátka ve 30tt?

Ahoj holky, jsem ve 30tt a dnes jsem objevila na kalhotkach takový hlen - asi s krvi?? viz foto. Nevíte co by to mohlo být? :nevim: mám plasit? moc se omlouvámza tu fotku, ale pro lepší představu.

Reklama

Reakce:

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 21.12.17 17:15

To je dost nechutné… :poblion: stačilo popsat. A nechápu proč nejedeš na pohotovost? Tam ti řeknou co a jak.. :nevim:

Kelliee
Zasloužilá kecalka 770 příspěvků 21.12.17 17:21

Může to být z prokrveného čípku, stejně tak kousek hlen. z. Zavolej si zítra ke své doktorce, určitě ti řekne, jak postupovat. Pokud je toho víc, tak ta pohotovost :nevim:

Andy27
Kelišová 6238 příspěvků 21.12.17 17:47

@pajaskooo než bych udělala fotku už bych byla 3 krát na cestě na pohotovost…okamžitě ale..a at je vše ok

Janli
Kelišová 5671 příspěvků 9 inzerátů 21.12.17 19:19

Jdi co nejdřív k lékaři. Může to být zánět bez dalších příznaků. U mě to rozjelo porod 33+4tt.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Co je zač Česká ženská lobby, která narušila Dukovu mši, a co chce?

O pořádný poprask se v úterý postarala aktivistka jménem Aneta Petani, když v... číst dále >

Uzel útočí na Me Too: Rýpu se ženám všude, ale za ramena je vzít nemůžu!

Je tomu přibližně rok, co v Americe odstartovala kampaň Me Too. Za oběť jí... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >