Hlenovitý výtok po porodu, nedostavení MS

2.1.20 18:23

Hlenovity vytok po porodu, nedostaveni MS

:) Ahojky, mama takovy dotaz, mam skoro 3 mesice po porodu. Menstruaci jsem mela na konci sestinedeli asi 4 dny. Od te doby jsem to ale nedostala. Mam tedy 10dni spozdeni. Ted se mi objevil vytok ale spis nez vytok je to hlen, omlouvam se za detailnost, docela se bojim. Je ho docela doat a jde ze me cely den. Menstruace nikde a boleat v podbrisku je kazdy den tro hu, n3kdy vic nekdy min, nekdy vubec. Nevim co by to mohlo byt, kdyz jsem byla pred tydnem na pohotovosti ze me boli podbrisek, tento hlen jsem jeste nemela a nerekli ze by bylo neco v neporadku. A muj gynekolog ma do pondeli dovolenou, nechxe se mi znovu na pohotovost, tak bych se rada zeptala zda nema nekdo podobnou zkusenoat a neporadi co by to mohlo byt? P. s. boli me i bederka ale to muze a taky dost mozna nemusi souviset protoze se ohybam k male stale, blbe spim a celkove mam problem se zady.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

3.1.20 07:25

Pokud je ten hlen konzistenci jako bilek a boli te podbrisek, tak se blizi ovulace… Az se ten hlen zmeni, tak ovulace probehla…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.1.20 12:36

Děkuji, mně spis dela starost i to, že jsem stále nedostala menstruaci…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.1.20 15:53

Ja jsem to po porodu mela vzdy tak, ze me i ctrnact dni bolel podbrisek, ke konci te bolesti prisel ten hlenovity vytok a az skoncil, tak se asi do tydne dostavila ms. Ze zacatku je ms delsi cas po sobe treba dva mesice i dyl a pak se to casem upravi. Ovulacni bolest mi ale zustala. No aspon vim kdy je ovulace

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.1.20 15:55

Muzes si koupit ovulacni test a zkusit

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie