Hlenovitý výtok po potratu

Anonymní
29.1.20 14:06

Hlenovitý výtok po potratu

Ahoj holky…jsem téměř 6 týdnu po potratu v 19tt a od té doby až doteď mám pořád takový hlenovitý výtok… Nějak to nezapacha, nepálí…většinou je to průhledný někdy trochu nažloutlý… jakoby Bílek…(omlouvam se za popis ale nevim jak jinak. )Trochu mě to zarazi nikdy jsem na výtoky netrpěla tak nevim… Neměla jsme to některá po potratu nebo po porodu? Byla jsem na kontrole a podle UTZ je vše ok ale přemýšlím že si nechám udělat ještě nějaký stěr z čípku… jelikož ani nevědí proč k potratu došlo, řekli mi akorát že nejspíš nejaky zánět… Byla jsem přeléčena antibiotikama kvůli podezření na zánět dělohy ale to se nakonec taky vyloučilo..ale nevim co by tedy pořád stálo za tím výtokem. Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
29.1.20 15:01

Já teda nevím, jakou barvu, hustotu, vidíš, ale četla jsem, že výtok je u žen absolutně normální věc. Já ho mám odjakživa a nic mi není :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
29.1.20 15:06
@Anonymní píše:
Já teda nevím, jakou barvu, hustotu, vidíš, ale četla jsem, že výtok je u žen absolutně normální věc. Já ho mám odjakživa a nic mi není :nevim:

Vím že výtok je normální…ale tohle je takový.. divný…fakt jak když se táhne bilek. :D Nevím asi to je třeba normální ale nikdy jsem to předtím neměla…proto mi to přijde divný :)

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama