Hlenovitý výtok v 22dc a bolest v podbřišku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.03.19 21:57
Hlenovitý výtok v 22dc a bolest v podbřišku

Ahoj. Prosím, mám takový menší dotaz. Před dvěma měsíci jsem vysadila HAK, vše v pořádku, ale už téměř týden mě bolí v podbřišku, je při stlačení dost bolestivý. jsem v 22DC a dnes jsem na toaletě našla hlen připomínající hlen při rýmě. Byl bílý, lepkavý a dál se natáhnout cca na 1cm. Držel tvar. Nikdy se mi to nestávalo ani předtím. Nevíte prosím co to může být? :think: :nevim: na test je brzy myslím, i když jsem již zkoušela, a byl negativní. Děkuji za veškeré rady. ;)

Reakce:
Freya10
Kecalka 346 příspěvků 06.03.19 22:17

Dle tvého popisu je to klasický „plodný hlen“ - prostě výtok, co se objevuje před ovulací a max během ní…výtok, který napomáhá proniknutí spermií do dělohy. Takže dle toho by se dalo soudit, že můžeš mít někdy v blízké době ovulaci ;)

Riki96
Povídálka 38 příspěvků 06.03.19 22:20

Děkuji. Jen mě právě zarazilo,že jsem to neměla nikdy,ani před HAK . Byl to spíš taková kulička. Jelikož jsem jela pryč na delší dobu a bála jsem se že by ms přišla dřív, zavedla jsem tampon a našla to na něm právě… No snad jsem to popsala dobře.. dá se to přirovnat ještě k tuhymu soplu z nosu. :lol: :roll:

Riki96
Povídálka 38 příspěvků 06.03.19 22:23

A netáhne se. K prstům se přilepil, ale po natažení se zase vrátil na stejný tvar :think:

prceek55
Kecalka 436 příspěvků 07.03.19 07:01

Já si myslím, že je to ovulace. Když jsme se s přítelem snažili o miminko tak takhle mně to přesně popisovala doktorka , že takhle vypadá ovulace :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.03.19 20:55

Tak se mi za poslední dva dny zvyšuje teplota. Dnes maximální ráno 37,6 … Tak to mám asi dost posunuté :hug: :hug: :think: tak uvidíme v následujících dnech :)

Váš příspěvek
Reklama