Hlenový výtok a bolest podbříšku v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.11.18 09:48
Hlenový vytok a bolest podbřišku

Ahoj holky, dnes jsem 9+6tt, včera jsem byla na poradne kde bylo vše v pořádku. Boli me břicho na menstruaci a vysel ze mě kus takového rosoloviteho hlenu (Spíš takový cucek). Beru utrogestan, výroky mívám spíš vodnatější a břicho na ms mě taky několikrát bolelo. Je to moje třetí tehotenstvi a takhle jsem to neměla. Děkuji za odpovědi

Přečtěte si článek: Vše, co potřebujete vědět o těhotenství

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.11.18 10:45

Nikdo nezažil? Neporadí? :think: :?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Netradiční manželství Moniky Leové: „Bydlíme se spolubydlícími, ceny bytů jsou vysoké!“

„Bydlíme s manželem zatím v podnájmu se spolubydlícími,“ řekla nám modelka a... číst dále >

Mámu mu vzal terorista: Syn Nadi Čižmár má problémy ve škole, pomáhá mu psycholog

Horší teroristický útok Německo nezažilo. Když radikální islamista Anis Amri... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >