Hlídání čtyřměsíčního miminka přes noc

Anonymní
1.12.19 15:59

Hlidani ctyrmesicniho miminka pres noc

Ahoj, mam doma ctyrmesicniho klucika. Maminka nam s pritelem nabidla, ze nam ho na vikend pohlida a my si mame nekam vyrazit. (patek vecer odjezd, nedele rano prijezd) Mam k ni stoprocentni duveru a trocha klidu by nam myslim prospela.. Jely byste? :think: Porad mam pochybnosti jestli neni moc maly.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3082
1.12.19 16:03

Hlidala ho už pres den delší dobu? Nekojíš? Jen ty sama víš, jak tvoje dítě reaguje, jak spí, jestli ho babička uklidní, když bude v noci plakat. Pro mě by to bylo nemyslitelné do dvou let. Ale každy to ma jinak nastavené.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.12.19 16:05

@sediza jo, hlidala a v noci spi krome jedne prestavky na jidlo celou noc. Za celou dobu od porodu v noci jeste nebrecel, jen se zavrti, ze ma hlad

• Nahlásit
  • Citovat
10319
1.12.19 16:08
@Anonymní píše:
Ahoj, mam doma ctyrmesicniho klucika. Maminka nam s pritelem nabidla, ze nam ho na vikend pohlida a my si mame nekam vyrazit. (patek vecer odjezd, nedele rano prijezd) Mam k ni stoprocentni duveru a trocha klidu by nam myslim prospela.. Jely byste? :think: Porad mam pochybnosti jestli neni moc maly.

No já bych od svých dětí nejela, ale hlavně proto, že jsem tou dobou kojila a vlastně ani necítila potřebu si někam přes noc vyrazit. Pokud nekojíš, chlapeček se v noci moc nebudí a maminka už ho někdy měla třeba na celý den a zvládla to v pohodě, tak bych asi jela. Nicméně nejprve jen na jednu noc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3082
1.12.19 16:09
@Anonymní píše:
@sediza jo, hlidala a v noci spi krome jedne prestavky na jidlo celou noc. Za celou dobu od porodu v noci jeste nebrecel, jen se zavrti, ze ma hlad

Tak to jsi šťastná žena :D Kazdopadne bych urcite zkusila jen jednu noc nejdrive.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
384
1.12.19 16:14

Každá matka to má jinak, někdo by se podělal strachy, někdo naopak půjčí mimi komukoliv a naopak hlídání vítá. Pokud jim věříš, buď na telefonu, všechno ošéfuj, dej instrukce a nic by se nemělo stát. Jestli ale myslíš, že si to stejně neužiješ, protože budeš pořád jako na trní, tak na to kašli… :andel: Jednu noc ale, podle mě, úplně s klidem zvládne.
Moje mamka asi rok hlídala taky malé miminko společně se mnou, když jsem byla malá, jeho matka prostě musela do práce. A taky se to zvládlo. Dokonce několik nocí u nás přebývalo, když bylo potřeba.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.12.19 16:16

Já bych nejela, v případě mých děti a mě, v tomto věku nereálné, byly jsme na sobě zavisle, děti kojené.. Ale každý to má jinak, těžko ti někdo poradi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18071
1.12.19 16:18

Na jednu noc ano, na cely víkend ne..takhle maly mimino by nemělo být takovou dobu bez mámy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1092
1.12.19 16:18

Jo jela bych proč ne když máš tu možnost :nevim: co by za to jiné maminky daly ;) já taky nechávala dceru nějak od půl roka myslím přes noc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.12.19 16:24

Mě hlídala tchyne už v 7. týdnech malého. Nebyl kojeny, spal dobre, na babičku zvyklý. Umřel mi táta a musela jsem na pohřeb 400km daleko a nechtěla jsem tak malé miminko vozit ve vajicku tam a zpatky. Přežil to… ve 3M jsme byli s mužem na víkend a taky se mu nic nestalo :) syn má teď rok a půl a je zcela normální kluk… paradoxně čím je starší, tím je pro mě horší ho dávat na hlídání víc než na jednu noc, ale babičku miluje a ona jeho taky, takže proč ne :) jestli se na to citis, jed a vůbec se nikoho na nic neptej, každá máma to citi jinak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2601
1.12.19 16:26

Já ne

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.12.19 16:29

Já bych asi pro začátek zkusila jednu noc. Já prvně jela přes noc pryč asi v 6m, to byla malá doma s tatínkem. Někdy od 8m si ji občas přes noc brala tchyně, dvě noci až tak někdy po roce. Malá nebyla kojena, bydlíme od sebe tak 100m a brala si malou prakticky od malička, nejdřív na chvíli, pak i na celý den, takže jsem věděla, že to zvládne v pohodě a hlavně že kdyby něco, tak jsem tam hned.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5335
1.12.19 16:48

Poprve jsem dala na hlidani pres noc ve 13 mesicich, jednalo se o vikend, ale 4 mesicniho bych nedala, a to uz nebyl kojeny a velmi hodny, tak male mimino bych naopak vzala sebou.
Maleho jsme v 9 tydnech vzali na dovolenou do Francie na 2 tydny a zadny opruz to nebyl.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48815
1.12.19 16:54

Mé prvé dítě by to dalo s flaškou odstříkaného mlíka s přehledem, já bych si to teda neužila :lol: u druhého dítěte bych to asi jako druhomatka nad věcí dala já, ale mé dítě by to nedalo ani omylem. V sedm uspím a kolem půlnoci se budí a jak nejsem poblíž já osobně, tak neutišitelnej řev.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
828
1.12.19 16:56

Já ti nevím, ale pokud babička chce a malý je v pohodě tak bych jela, a s radostí. Co bych za to dala. My měli první hlídání na den až v deseti měsících a na noc až ve skoro třech letech. Už mi z toho hrabalo. Btw, malému jsou čtyři a na noc byl tak pětkrát za celou dobu, na víkend jen jednou. Co bych za to dala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama