Hlídání dětí a přespávání u exky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
mama67
Kecalka 223 příspěvků 11.08.19 09:18
Hlídání dětí a přespávání u exky

Ahoj, trápí mě že můj přítel je v rozvodovém řízení a když jde jeho zatím ještě žena k novému příteli, tak je to on kdo hlídá děti a spí tam. Ona rano přijde, dají si snídani a on pak si vezme děti a jde s nimi třeba ještě někam a nebo jede domu. Ano, vadi mi že tam spí. On mi na to řekl že je nebude vozit sem a tam. Vadí mi že spolu snídají, nebo obedvaji, takový to hraní si na rodinku a přitom se rozvádějí, páč ona má jiného. A co mi přijde jako dost velký problém je, že ona zavolá třeba v 9 večer že druhý den potřebuje hlídat a přítel jde. Ačkoliv jsme třeba měli mít spolu nějaký program. Aby náhodou děti nemusely být s někým jiným, babičkou nebo sousedkou atd. On je otec a tak se přeci musí postarat. Využívá ho a i vydírá, protože když řekne že nemůže hlídat tak ona spustí, že si myslela že mu na dětech záleží a že to vlastně dělá pro něj, aby s nimi měl kontakt, no ale když teda nechce..řekne dětem že táta nemá čas. 8o :roll: :zed: fakt nevím, zda takový vztah má smysl, protože se nechá vydírat aby nevypadal před dětmi špatně a aby je ona neockovala proti němu.. :nevim:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
Lekninka91
Extra třída :D 10779 příspěvků 11.08.19 09:23

Mne teda neprijde nak hrozny, ze takhle travi cas s detma.. Ona teda nejedna uplne ok, ale nasla sis chlapa s detma, tak holt pocitej s tim, ze se tem detem bude venovat.

pikola
Generální žvanilka 22041 příspěvků 11.08.19 09:23

Tak ale když tam spí tak ona tam není, takže ty žárlíš spíš na ty děti co? Ty děti jsou jeho a vždycky tam budou s vámi ve vztahu

Alkata
Zasloužilá kecalka 839 příspěvků 11.08.19 09:24

Takze tobě vadí, že otec tráví čas vlastními dětmi? Pusť ho k vodě, takovou nánu si nezaslouží.

nakreslenypanacek
Kecalka 198 příspěvků 11.08.19 09:25

Tak to asi dost klesá ve tvých očích, pokud to vidíš takhle (s tím, že se nechá vydírat)… To chápu.

Lekninka91
Extra třída :D 10779 příspěvků 11.08.19 09:26

Kdyz nechce, rekne detem, ze tata nema cas 8o :roll: :zed:

Co je hroznyho na tom, ze jim to rekne? Ma jim rict, ze tata nechce? :lol: :lol: :lol:

Uživatel je onlineKačus82
Echt Kelišová 7749 příspěvků 11.08.19 09:27

No mas pritele trochu slabocha, ale asi laskaveho cloveka. To je proste tak, kdyz si nakdes pana s totalne nevyresenou minulosti. Jestli chces ten vztah nejak budovat, tak res vas dva ale ne jeho rodinu, jinak budete zit jeho byvalou zenou a nezbyde vam energie na ten vas.
Jinak me by to vadilo (hlavne ten nejasny rozvrh, ta neusporadanost) a nedala bych to :nevim:

Hanka1
Neúnavná pisatelka 15769 příspěvků 11.08.19 09:28

Prosim te najdi si svobodneho a bezdetneho a ulevi se ti. Zarlis na jeho deti a stejne porad ty deti budou mit prednost pred tebou, tak bud se s tim smir nebo se rozejdi…

mama67
Kecalka 223 příspěvků 11.08.19 09:29

Vadí mi jeho exka, ne jeho děti. To že je v bytě kde žil 20let a vše budoval se svou zatím ještě ženou u jednoho stolu..

Uživatel je onlineLama Lama
Hvězda diskuse 54966 příspěvků 11.08.19 09:33
@mama67 píše:
Ahoj, trápí mě že můj přítel je v rozvodovém řízení a když jde jeho zatím ještě žena k novému příteli, tak je to on kdo hlídá děti a spí tam. Ona rano přijde, dají si snídani a on pak si vezme děti a jde s nimi třeba ještě někam a nebo jede domu. Ano, vadi mi že tam spí. On mi na to řekl že je nebude vozit sem a tam. Vadí mi že spolu snídají, nebo obedvaji, takový to hraní si na rodinku a přitom se rozvádějí, páč ona má jiného. A co mi přijde jako dost velký problém je, že ona zavolá třeba v 9 večer že druhý den potřebuje hlídat a přítel jde. Ačkoliv jsme třeba měli mít spolu nějaký program. Aby náhodou děti nemusely být s někým jiným, babičkou nebo sousedkou atd. On je otec a tak se přeci musí postarat. Využívá ho a i vydírá, protože když řekne že nemůže hlídat tak ona spustí, že si myslela že mu na dětech záleží a že to vlastně dělá pro něj, aby s nimi měl kontakt, no ale když teda nechce..řekne dětem že táta nemá čas. 8o :roll: :zed: fakt nevím, zda takový vztah má smysl, protože se nechá vydírat aby nevypadal před dětmi špatně a aby je ona neockovala proti němu.. :nevim:

Jo, u nás to tak fungovalo asi 9 m po rozchodu. A nebylo to kvůli tomu, abych mohl k novému příteli, ale aby byl táta s detm. A já využila příležitosti a obvykle někam vypadla.

Jinak osobní zkušenost, ne, tak vztah nemá smysl. Ale není to o prespavani, ale obecný fakt, že jde že vztahu do vztahu, budeš muset řešit celé rozvodové řízení, misto aby jsi si užívala nový vztah. Pokud si sama bezdetna, tak už tuplem si nemá smysl komplikovat vztah s zenacem se závazky, máš na víc.

mama67
Kecalka 223 příspěvků 11.08.19 09:34
@Lekninka91 píše:
Kdyz nechce, rekne detem, ze tata nema cas 8o :roll: :zed:Co je hroznyho na tom, ze jim to rekne? Ma jim rict, ze tata nechce? :lol: :lol: :lol:

Jasně Declan se věnovat musí, tomu rozumím. Ale myslím že si je na víkend může vzít k sobě, nemusí být v minulém domově, jestli mi rozumíš. Trávit čas u jídla s ex..tohle mi na tom vadí. Podle mě není dobře že ona to podá dětem tak, že tatínek nemá čas protože je raději s tetou… To je takový to táta vás nechce vidět, nemá na vás čas. :disappointed_relieved:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.08.19 09:35

Z vlastní zkušenosti - pokud Ti to vadí už takhle v začátcích, jdi od toho, bude se to stupňovat. Jeho bývalá prostě bude součástí vašeho života, ať chcete nebo ne. My jsme to nějak zvládli, holky jsou zlaté, ale nevím, jestli bych do toho znova šla… Spíš ne. Nejde vůbec o děti, ale o tu bývalou. To přespávání a společné snídaně bych nedala už vůbec. Tohle dá jen někdo hodně vyrovnaný a sebejistý.

Uživatel je onlineLama Lama
Hvězda diskuse 54966 příspěvků 11.08.19 09:36
@mama67 píše:
Vadí mi jeho exka, ne jeho děti. To že je v bytě kde žil 20let a vše budoval se svou zatím ještě ženou u jednoho stolu..

Njn, našla jsi si zenatyho. Nepridelila ti ho žádná komise, nevyhrála ve sportce ani za tím nejsou rodiče, kteří domluvili tvůj sňatek s ním výměnou za stádo velbloudu.

Monchichik
Echt Kelišová 9629 příspěvků 11.08.19 09:42

@mama67 tak to je přesně ten důvod, proč bych nechtěla chlapa se závazky…

mama67
Kecalka 223 příspěvků 11.08.19 09:43

Největší závazek je jeho ex..

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama