Hlídání dětí v dětském koutku - názory

1
7.2.20 12:58

Hlídání dětí v dětském koutku - názory

Dobré poledne! :D
Píši krátký článek o dětských koutcích a ráda bych se vás, ostřílených maminek, zeptala na pár otázek ohledně tohoto tématu 8).
Zajímaly by mě zejména vaše zkušenosti s dětskými koutky na různých akcích. Navštívily jste třeba někdy festival, školení nebo veletrh, který takovou službu poskytoval? Využili jste ji? Líbilo se dětem, pomohlo vám to užít si program akce o něco intenzivněji? Co si o myšlence dětských koutků myslíte vy? Zařazovali byste je pravidelně?
Moc Vám děkuji za všechny názory a připomínky :srdce: ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

8090
7.2.20 13:03

Ja bych klidne i vyuzila, ale moje deti to nebere… Takze mam smulu. Jo, jednou nekde byla obri hromada megablocs, to jedinkrat na chvili zapomnely, ze mohou prudit matku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15364
7.2.20 13:04

Ne, já jim nevěřím, když někam jdu s dětmi, tak mám ráda děti pod dohledem a urcite bych si nějakou akci neužila vic, kdyby bylo dítě v koutku a ja někde jinde :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.2.20 13:07

Dobry den, navstevuji obchodni centra s detskymi koutky a zucastnila jsem se 2 detskych oslav narozenin, ktera byla v rezii agentury. O deti se starali animatori. Obdobne detske koutky na dovolenych.

Kratke shrnuti: mam uplne normalni dite, ale my na to nejsme, syn se napr. panicky boji klaunů, me by nikdy nenapadlo si treba nakup nerozplanovat tak, aby to dite nevydrzelo. Takze nejsem cilovka, za nas naprosto zbytečné. Z jedne te oslavy jsme odešli a sli koupit brusle, na nabidku, zda si nechce treba pohrat syn strucne odpovida: NE :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8090
7.2.20 13:10

@PaníKadrnožková Taky nejsme cilovka, kdybych videla, ze si to dite hodla uzit… Ale nehodla, lamat to nebudu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.2.20 13:17
@Hobitka píše:
@PaníKadrnožková Taky nejsme cilovka, kdybych videla, ze si to dite hodla uzit… Ale nehodla, lamat to nebudu.

Presne, radsi budou viset rodicum za nohu. Za me v poradku :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
234
7.2.20 13:18

@MSNex dětské koutky rádi nemáme. Raději si hrajeme venku a na nákup bereme děti sebou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
757
7.2.20 13:21

U nás to samé, děti tam nechtějí být.
Tedy pokud bych byla na dohled, tak možná chvilku ano, ale raději budou všude trajdat se mnou, nebo tatínkem. Jsou zvyklí na svoje kamarády a starší syn je k cizím dětem nedůvěřivý, nehrál by si. Seděl by tam jak pecka a sám tam nebude. Mladší ho ve všem kopíruje, takže nebude tam starší brácha, nebudu ani já a řev.
Pro nás zbytečnost, některé maminky to možná ocení..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1541
7.2.20 13:23

Detske koutky nevyuzivame. Deti je nemaji rady a ja neverim studentkam, ze vse zvladnou uhlidat. Nakup i jine akce planujeme tak, abychom to vsichni zvladli v psychicke pohode.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3452
7.2.20 13:29

S manželem jsme toužebně vyhlíželi den, kdy mladšímu budou 3 roky, abychom je oba mohli „odlozit“ do koutku a ten obchod si v klidu projít. Akorát to má háček, my totiž takové velké nákupy nebo litani po obchodním centru v podstatě neděláme, jen párkrát do roka, takže i přes nás souhlas a nadšení dětí, kluci v koutku ještě nikdy nebyli a v nejbližší době ani nebudou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2016
7.2.20 13:57

Tak moje děti to i docela baví, jako dyl jak hodinu a půl jsem je nikde nenechala a jestli je někam odlozím, tak max. 10× do roka a jsou 2 takže si dyztak vyhrajou spolu, mají rádi balónky a takové ty lanové prolézačky… Já se o ně nebojím, to aby nespadli si ohlidaji sami a snad žádná holka je vchodem utect nenechá…

Jo ale já nejsem zas cilovka pro veletrhy, vystavy atp. max. teda nějaký zajímavý festival…

A netušila jsem jaký rozdíl může být v koutkach v ikee, na Černým mostě super, ale na Zlicine to byla hruza… Vůbec dětem nic nedovolili, museli sedět na schodech a koukat na pohádku nebo si kreslit u stolečku.. Takže tam už ne :grin:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
140
7.2.20 14:01

Ja jsem zatím vzala dcerku asi třikrát do dětského koutku v obchoďáku, jen pro zpestření. Hrála jsem s ni, je malá, takže by ji ještě nemohli hlídat. No ale když vidím tu obsluhu, která pořád telefonuje, nebo sedí na kafi s kamarádkou, tak ne, nedala bych ji dítě hlídat. Nakoupit zvládnu sama a kdyby ne, zařídím hlídání tatínkem nebo babičkou. Jo a jednou tam dítě chytlo nějakou sragoru, takže i na to je třeba dávat pozor.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2240
7.2.20 14:09

Do koutku v Ikea chodily holky moc rády v příslušném věku :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3269
7.2.20 15:05

Kluky jsem davala do koutku jenom ve fitku, kde to jinak neslo, hlidani bylo v cene rocni permice a klukum se tam celkem i libilo. Jinak ale koutky, animatory, detske kluby apod radi nikdy nemeli, nechteli tam. A v OC zas tolik casu netravim, abych musela davat deti hlidat. Organizovanou zabavu na narozeninove oslavy jsem taky nepotrebovala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
896
7.2.20 15:35

Mám svoje dítě radši, než nákupní centra, takže jdeme spolu, nejsme tam nikdy tak dlouho, aby se nudila. A pokud trávíme volno, tak v takovém duchu, aby to bylo pro celou rodinu. Akcí, kde děti nejsou vítané, nebo se nudí, jsme si užili až až a nevyhledáváme je. A určitě bych dítě v obchoďáku nesvěřila někomu, koho absolutně neznám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama