Hlídání kočky - Praha (H.Měcholupy, Petrovice

530
20.11.20 09:05

Hlídání kočky - Praha (H.Měcholupy, Petrovice

Dobrý den, ráda bych se zeptala, zda by se zde nenašla nějaká spolehlivá a důveryhodná zkušená kočkomilka z Prahy Petrovic, popřípadě Horních Měcholup.
Jedná se mi občasné pohlídání (např. jarní prázdniny, 10 dní v létě, prodloužený víkend) naší (nyní 6 měsíční) kočičí slečny. Hledám někoho, kdo by jí k nám přišel zkontrolovat, nakrmit, pohladit, vyčistit WC. Ráda zaplatím přiměřenou odměnu, nebo na oplátku zase pohlídám já.
Hlídání sice mám, ale není to úplně to pravé ořechové :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
20.11.20 09:16

Nejsem z Prahy, takže nemohu poradit, ale co třeba kočičí hotely? :)
Pokud budete chtít opravdu nějakou paní, tak přeji hodně štěstí, aby to byl opravdu důvěryhodný člověk. 8o

• Citovat
  • Nahlásit
530
20.11.20 09:24

Kočičí hotel nechci…nechci tu naší kočičí potvoru vystavovat zbytečnému stresu :).
Já vím, že není jednoduché někoho najít a pustit si ho do baráku…proto hledám s předstihem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5655
20.11.20 09:24

Já bych tady asi hlídání nehledala. Vždyť jsou tu samí cizí lidé a ty té osobě chceš dát klíč od baráku/bytu a pustit ho dovnitř. 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
668
20.11.20 09:30

Kočky si vzájemně hlídáme s kamarádkou. Ale takhle někoho cizího - to bych se bála…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
530
20.11.20 09:33

Já se právě taky bojím, proto bych ráda toho člověka trochu víc poznala…a kdyžtak pohlídá někdo z kamarádů, i když s kočkami zkušenosti nemají.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.11.20 09:35

Ano, kamarádka je super nápad. Nebo co někdo z rodiny? nebo.. důvěryhodná sousedka? :)

• Citovat
  • Nahlásit
530
20.11.20 09:36

Sousedka je fajn, ale má také školní děti…takže prázdniny nastejno😃

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10230
20.11.20 09:40
@summersun píše:
Kočičí hotel nechci…nechci tu naší kočičí potvoru vystavovat zbytečnému stresu :).
Já vím, že není jednoduché někoho najít a pustit si ho do baráku…proto hledám s předstihem.

My máme kocoura už 6 let a každý rok tráví cca 3 dovolené v kočičím hotelu. S péčí jsem naprosto spokojená a když vidím videa, která nám paní z hotelu posílá, tak mi připadá, že náš kocour je taky naprosto spokojený :mrgreen:
Nikdy nebyl problém ani v hotelu ani po návratu domů, nikdy nebyl nějak „uražený“ nebo, že by dělal naschvály.
Vím, že na majitelku je naprosto spolehnutí, já bych se bála dát klíče někomu koho neznám a pak ještě trnout, jestli se mi na kocoura náhodou nevykašle.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
530
20.11.20 09:42

@ivašot., moc prosím, můžete mi poslat odkaz? Děkuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
68
20.11.20 09:45

Takové služby běžně existují, třeba https://www.holidaycat.cz/ nebo http://www.hlidanimazlicku.cz/…idani-kocek/, ale najdeš určitě víc. Kamarádka si takhle nechává hlídat kočku a je spokojená. My dáváme kočky do hotelu, byly ve dvou různých a bez problémů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10230
20.11.20 09:54
@summersun píše:
@ivašot., moc prosím, můžete mi poslat odkaz? Děkuji.

http://www.hoteltrubska.cz/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.11.20 10:03
@summersun píše:
Sousedka je fajn, ale má také školní děti…takže prázdniny nastejno😃

A kočička by se neměla dobře s dětmi? :D :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
530
20.11.20 10:06
@Anonymní píše:
A kočička by se neměla dobře s dětmi? :D :srdce:

Určitě měla, ale problém je, že sousedi jezdí na dovolenou ve stejnou dobu jako my.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.11.20 10:12
@summersun píše:
Určitě měla, ale problém je, že sousedi jezdí na dovolenou ve stejnou dobu jako my.

Tak pak zkuste výše uvedený hotel :mrgreen: hodně štěstí, ať se má kočička pěkně. :mavam:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama