Osoba, která mi má hlídat má rýmu - ne/jít do divadla?

19.11.19 10:23

Hlídání má rýmu, jít či nejít do divadla?

Zdravím, chtěla bych slyšet víc názorů.
S přítelem nemáme moc času pro sebe a na večer máme lístky do divadla. Představení chci vidět asi rok, dva měsíce jsem lístky sháněla a následující dva měsíce čekala na onen den. Jediná možnost hlídání je moje sestra… Volala mi, že se probudila s knedlikem v krku a rýmou…
Zřejmě to odpískáme, zdraví dcerky je důležitější. Asi ze zoufalství zkouším, zda nenapadá nikoho nějakě řešení. Případne nechcete večer nékdo do ABC?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

19.11.19 10:25

Na kolikátou to divadlo máte? Napadá mě dcerku před odchodem uspat, sestra by tak mohla být pouze dozor v jiné místnosti, kdyby se náhodou malá probudila

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1027
19.11.19 10:28

@Ucimesepokusomyl pokud je sestra schopna hlidat, at si vezme rousku. Taky zalezi na veku ditete.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3241
19.11.19 10:33

Otázka je, jak se cítí sestra. Jestli bude ochotná, nemocná dítě hlídat. Pokud si umyje ruce a bude mít roušku, tak dítě nenakazí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.11.19 10:33

Jak je staré dítě, jak dobrou má imunitu, jak moc zle je sestře (ve smyslu jestli ona by to klidně zvládla ale jen se bojí, aby na dítě něco neprskla), půjde jen o hlídání spícího dítěte nebo si s ním nějakou dobu bude i hrát, ukládat ho ke spánku… - to jsou otázky, které bych si položila a podle toho se rozhodla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7560
19.11.19 10:36

Řešila bych jak se cítí člověk, který má hlídat…
Pokud se na to cítí, nevidím důvod divadlo rušit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1059
19.11.19 10:36

Dítě to buď chytí nebo ne. Nebo chytí něco jiného další týden. Ale mě být blbě, moc se mi hlídat nechce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.11.19 10:37

Malé je rok (13 mesicu). Ségra se cítí v pohodě, jen me na to upozornovala, ze se rano probudila s kaslem. Lístky mame na 19, takze bych malou mohla uspat a segra by mohla byt vedle. Malá už spí docela hezky, budí se na mlicko az okolo 5rano a tp si pak do 7-8 jeste dospi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9956
19.11.19 10:37

Pokud se jedná o zdravé batole-starší dítě, a pokud sestra je ochotná hlídat, šla bych do toho. Pokud je vaše dítě malinké, často nemocné nebo je ségra fakt na umření, tak ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9956
19.11.19 10:40
@Ucimesepokusomyl píše:
Malé je rok (13 mesicu). Ségra se cítí v pohodě, jen me na to upozornovala, ze se rano probudila s kaslem. Lístky mame na 19, takze bych malou mohla uspat a segra by mohla byt vedle. Malá už spí docela hezky, budí se na mlicko az okolo 5rano a tp si pak do 7-8 jeste dospi.

Tak to bych šla :palec: Ségra se jeví normálně, když tě na to i upozornila, tak jí asi nebude cíleně olíbávat a tak :mrgreen: A jestli malou můžeš předtím uspat, tak úúúúplně v klidu :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.11.19 10:41
@Ucimesepokusomyl píše:
Malé je rok (13 mesicu). Ségra se cítí v pohodě, jen me na to upozornovala, ze se rano probudila s kaslem. Lístky mame na 19, takze bych malou mohla uspat a segra by mohla byt vedle. Malá už spí docela hezky, budí se na mlicko az okolo 5rano a tp si pak do 7-8 jeste dospi.

v tom případě bych divadlo nerušila a užila si fajn večer ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
39090
19.11.19 10:43

Pokud se na to sestra cítí, tak bych hlídat nechala a do divadla šla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6471
19.11.19 10:43

Šla bych, dneska od ségry nic chytit nemusí a chytí to zítra v obchodě na nákupu. Už to není žádné miminko a rýma není žádná šílená nemoc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13585
19.11.19 10:54
@Ucimesepokusomyl píše:

Tak to bych šla v pohodě :) když bude malá spát tak se sestrou ani nepřijde do kontaktu a ségra si u vás udělá čaj a pustí třeba telku a bude sedět jako by seděla doma :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25413
19.11.19 10:54
@Ucimesepokusomyl píše:
Zdravím, chtěla bych slyšet víc názorů.
S přítelem nemáme moc času pro sebe a na večer máme lístky do divadla. Představení chci vidět asi rok, dva měsíce jsem lístky sháněla a následující dva měsíce čekala na onen den. Jediná možnost hlídání je moje sestra… Volala mi, že se probudila s knedlikem v krku a rýmou…
Zřejmě to odpískáme, zdraví dcerky je důležitější. Asi ze zoufalství zkouším, zda nenapadá nikoho nějakě řešení. Případne nechcete večer nékdo do ABC?

Já bych si sehnala jiné hlídání.
Divadlo bych si neužila, když bych si pak představovala, jak se budem plácat celá rodině v nějaké chorobě. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama