Reklama

Hlídání malého psa Opava

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mehaaja
Kecalka 290 příspěvků 1 inzerát 09.09.18 09:55
Hlídání malého psa Opava

Ahoj holky, chtěla jsem se poptat, jestli některá neznáte někoho, kdo by mi občas (1-2× za čtvrt roku) na max. 3 dny v pracovním týdnu pohlídal moji malou fenku v Opavě? Já projela všechnu inzerci, dokonce dala ven inzerát a nic. Ona je hodná, nenáročná a ani nepotřebuje žádné extra procházky. Vlastně jí stačí deka a mít se ke komu přitisknout večer u tv. Je to jezevčík, ale nekouše, neštěká… Budu moc ráda, když mi dáte nějaké tipy. Nejbližší psí hotel je cca 30 km daleko a je pro mě dost drahý. Díky moc

Reklama

Reakce:

mehaaja
Kecalka 290 příspěvků 1 inzerát 09.09.18 09:59

Samozřejmě počítám s tím, že to hlídání zaplatím - jen pro info :)

Murka
Ukecaná baba ;) 1484 příspěvků 09.09.18 10:14

Spíš bych se poohlídla po nějaké hodné sousedce v okolí než se spoléhala na cizí lidi. Našla jsem ještě tenhle web, ale zkušenosti s tím nemám. www.hlidacky.cz/…ku/117-opava

mehaaja
Kecalka 290 příspěvků 1 inzerát 09.09.18 10:19
@Murka píše:
Spíš bych se poohlídla po nějaké hodné sousedce v okolí než se spoléhala na cizí lidi. Našla jsem ještě tenhle web, ale zkušenosti s tím nemám. www.hlidacky.cz/…ku/117-opava

Jo, no bydlím tu krátce, tak tu nikoho moc neznám. Hlídačky jsem testovala cca před půl rokem a chtělo to po mně, abych se stala „členem“ či co, což zahrnovalo poplatek za to, že se ti vůbec ukážou kontakty na potencionální hlídačky. To mě teda docela odradilo. Zaplatíš a ani nevíš, jestli ti to něco nabídne.

jenny.fields
Generální žvanilka 24591 příspěvků 09.09.18 10:21

Tenhle je 12 km od Opavy.
http://www.hotel-besi.unas.cz/

Ale upřímně, dojet 30 km mi fakt nepřijde hrůza. Já vozím psa 200km daleko, protože vím, že se tam o něj postarají.

Jinak je nejlepší popsat se na FB skupině Opavy, tam budou mít informace.

mehaaja
Kecalka 290 příspěvků 1 inzerát 09.09.18 10:26
@jenny.fields píše:
Tenhle je 12 km od Opavy.
 http://www.hotel-besi.unas.cz/

Ale upřímně, dojet 30 km mi fakt nepřijde hrůza. Já vozím psa 200km daleko, protože vím, že se tam o něj postarají.

Jinak je nejlepší popsat se na FB skupině Opavy, tam budou mít informace.

Jj, díky, ten jsem nenašla… mrknu. Mi těch 30 km neva, psala jsem to jen pro dokreslení situace - spíš mi vadí ty peníze, je to prostě drahé a tento měsíc to zrovna bude náhodou dvakrát, takže tam nechám 2500, co je pro mě fakt dost. FB nemám.

jenny.fields
Generální žvanilka 24591 příspěvků 09.09.18 10:34
@mehaaja píše:
Jj, díky, ten jsem nenašla… mrknu. Mi těch 30 km neva, psala jsem to jen pro dokreslení situace - spíš mi vadí ty peníze, je to prostě drahé a tento měsíc to zrovna bude náhodou dvakrát, takže tam nechám 2500, co je pro mě fakt dost. FB nemám.

Tak jestli je to 400 na den, tak to taky považuju za drahé.
No FB je právě na tyhle věci dobrý.

mehaaja
Kecalka 290 příspěvků 1 inzerát 09.09.18 10:39
@jenny.fields píše:
Tak jestli je to 400 na den, tak to taky považuju za drahé.
No FB je právě na tyhle věci dobrý.

Je to 350 a já ji tam musím odvézt večer, protože odjíždím druhý den ráno brzy a oni přijímají psy až od osmi. Pak dva dny - ten druhý den už jsem zpátky, ale zase ji nemůžu vyzvednout, protože vydávají psy jen do 20:00 hod. Takže pro ni musím třetí den dopoledne. To už berou jako tři dny - možná čtyři - to zjistím teď. Jo, FB… asi si ho budu muset založit… díky

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Šmejdství a půjčky zavánějící lichvou: Syn „té od sirotků“ je pěkné kvítko!

Europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), která přišla s návrhem přijmout... číst dále >

Člověk bez titulu? „Póvl, který by měl chcípnout,“ řekla učitelka z Vysočiny

Měla jít dětem příkladem a vést je ke vzdělání. Učitelka z Vysočiny to ale... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Reklama