Hlídání malého psa Opava

373
9.9.18 09:55

Hlídání malého psa Opava

Ahoj holky, chtěla jsem se poptat, jestli některá neznáte někoho, kdo by mi občas (1-2× za čtvrt roku) na max. 3 dny v pracovním týdnu pohlídal moji malou fenku v Opavě? Já projela všechnu inzerci, dokonce dala ven inzerát a nic. Ona je hodná, nenáročná a ani nepotřebuje žádné extra procházky. Vlastně jí stačí deka a mít se ke komu přitisknout večer u tv. Je to jezevčík, ale nekouše, neštěká… Budu moc ráda, když mi dáte nějaké tipy. Nejbližší psí hotel je cca 30 km daleko a je pro mě dost drahý. Díky moc

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
373
9.9.18 09:59

Samozřejmě počítám s tím, že to hlídání zaplatím - jen pro info :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2782
9.9.18 10:14

Spíš bych se poohlídla po nějaké hodné sousedce v okolí než se spoléhala na cizí lidi. Našla jsem ještě tenhle web, ale zkušenosti s tím nemám. www.hlidacky.cz/…ku/117-opava

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
373
9.9.18 10:19
@Murka píše:
Spíš bych se poohlídla po nějaké hodné sousedce v okolí než se spoléhala na cizí lidi. Našla jsem ještě tenhle web, ale zkušenosti s tím nemám. www.hlidacky.cz/…ku/117-opava

Jo, no bydlím tu krátce, tak tu nikoho moc neznám. Hlídačky jsem testovala cca před půl rokem a chtělo to po mně, abych se stala „členem“ či co, což zahrnovalo poplatek za to, že se ti vůbec ukážou kontakty na potencionální hlídačky. To mě teda docela odradilo. Zaplatíš a ani nevíš, jestli ti to něco nabídne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26589
9.9.18 10:21

Tenhle je 12 km od Opavy.
http://www.hotel-besi.unas.cz/

Ale upřímně, dojet 30 km mi fakt nepřijde hrůza. Já vozím psa 200km daleko, protože vím, že se tam o něj postarají.

Jinak je nejlepší popsat se na FB skupině Opavy, tam budou mít informace.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
373
9.9.18 10:26
@jenny.fields píše:
Tenhle je 12 km od Opavy.
http://www.hotel-besi.unas.cz/

Ale upřímně, dojet 30 km mi fakt nepřijde hrůza. Já vozím psa 200km daleko, protože vím, že se tam o něj postarají.

Jinak je nejlepší popsat se na FB skupině Opavy, tam budou mít informace.

Jj, díky, ten jsem nenašla… mrknu. Mi těch 30 km neva, psala jsem to jen pro dokreslení situace - spíš mi vadí ty peníze, je to prostě drahé a tento měsíc to zrovna bude náhodou dvakrát, takže tam nechám 2500, co je pro mě fakt dost. FB nemám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26589
9.9.18 10:34
@mehaaja píše:
Jj, díky, ten jsem nenašla… mrknu. Mi těch 30 km neva, psala jsem to jen pro dokreslení situace - spíš mi vadí ty peníze, je to prostě drahé a tento měsíc to zrovna bude náhodou dvakrát, takže tam nechám 2500, co je pro mě fakt dost. FB nemám.

Tak jestli je to 400 na den, tak to taky považuju za drahé.
No FB je právě na tyhle věci dobrý.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
373
9.9.18 10:39
@jenny.fields píše:
Tak jestli je to 400 na den, tak to taky považuju za drahé.
No FB je právě na tyhle věci dobrý.

Je to 350 a já ji tam musím odvézt večer, protože odjíždím druhý den ráno brzy a oni přijímají psy až od osmi. Pak dva dny - ten druhý den už jsem zpátky, ale zase ji nemůžu vyzvednout, protože vydávají psy jen do 20:00 hod. Takže pro ni musím třetí den dopoledne. To už berou jako tři dny - možná čtyři - to zjistím teď. Jo, FB… asi si ho budu muset založit… díky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
20.3.19 11:53

Hľadaní prišla

Dobrý deň, potrebujete ešte hľadaní prišla. Som na materské a holky STRAŠNE chcú pejska tak by sme mohli občas pohlidat . Máme zvieratká moooc radí a ak je váš pejsek zvykli v byte tak to je super. Máme aj veľkú zahradu. Lem musi cas pejsek mat rad deti.Sme kousicek od Opavy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
20.3.19 11:56

Prosím Vás zmluvám sa za preklep to je to autu. Opravovali textu. Je to hlidani pejsek

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
4.6.19 12:46

@Luciee26 Dobrý den, nabízíte stále hlídání pejsků? Děkuji, V.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52
4.6.19 13:26

@verec91
Dobrý den. Nejsem sice uživatelka, kterou jste oslovila, ale pokud hledáte někoho na hlídání pejska v Opavě, měla bych zájem :) můžeme si napsat více?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
4.6.19 13:32

@Marketam3
Napsala jsem Vám zprávu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23.12.19 22:46

Ahoj,
kdyby někdo z vás hledal hlídání jakéhokoliv mazlíka, tak se ráda nabídnu. Jsem z Ostravy, máme dvoupatrový domek se zahradou. Jsem ochotná i dojet. Klidně vyvenčím psa v Ostravě a okolí. Levně, je to zkrátka můj koníček. Je mi 15 let, ale nazvala bych se spolehlivou. Kdyžtak pište na email ***
Tady vám nejspíš neodepíšu.
Vilcseková

Edit adminem – smazán odkaz

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat