Hlídání výstřihu, jak se mám chovat?

6
31.5.17 23:50

Hlídání výstřihu, jak se mám chovat?

Dobrý večer. Prosím, potřebuji poradit, jak se mám chovat ke kolegyni v práci. Jsem muž a pracuji jako účetní. Sdílím kancelář s jednou kolegyní a dvěma kolegy. Všichni jsme zhruba stejně staří, máme rodiny a vycházíme spolu dobře. Když se někomu něco nelíbí, tak to řekne a „vyčistíme vzduch“.

S tou kolegyní vycházím dobře, často spolu dobře pokecáme i na mimopracovní témata. Ale hodně, až striktně si přede mnou hlídá výstřih. Nenosí vyzývavé oblečení, žádné hluboké výstřihy, minisukně apod. Ale i tak samozřejmě má halenky nebo svetříky, že když se předkloní, je jí vidět do výstřihu.

A pokaždé když jsem nablízku a musí se kvůli něčemu, třeba i jen trochu, předklonit, tak si halenku přitiskává rukou k tělu.

Někdy mi to přijde až legrační, když se například vstoupím do kanceláře a ona zrovna loví předkloněná nějaký šanon s fakturama ve spodní skříňce a sotva vejdu, tak rychle letí ruka na prsa.

Nicméně hlavně si tam připadám jak nějaký největší ouchyla. Obzvlášť když před těma dalšíma dvěma kolegama (i jinýma chlapama) to nedělá a když jsem se na to zaměřil, tak už jsem je párkrát přistihnul jak jí do výstřihu nepokrytě čučí.

Přiznávám, že jsem se jí dřív do výstřihu párkrát kouknul. Ze zvědavosti. Dělá to většina chlapů. Ale asi jí to bylo natolik nepříjemné, že se teď chová jak se chová.

Snažím se aktivně všem „rizkovým“ situacím vyhýbat a když má na sobě něco s větším výstřihem, tak na ni celý den radši ani nekouknu.

Ale musím s ní nějak spolupracovat a sdílet kancelář a je to pro mě čím dál tím obtížnější, obzvlášť s letním, lehčím oblečením.

Mám to s ní nějak probrat? Omluvit se jí? A jak se mám vůbec chovat, aby jí ta moje přítomnost tam nebyla nepříjemná? nebo se na to mám prostě vykašlat a neřešit to?

Děkuji za názory.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

20807
1.6.17 00:00

Já osobně bych se o tom vůbec nezmiňovala, pokud jinak fungujete normálně, tak si toho prostě nevšímej. Jestli máš pocit, že je nějak celkově dotčená, tak se jí omluv, ale jinak bych to neřešila :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.6.17 00:18

Me by to třeba lichotilo :) ale vzhledem k tomu, že můj muž žárlí, tak já také výstřihy nenosim :) :roll: :D

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
1.6.17 01:36

Asi je ji to neprijemne. Taky nesnasim, kdyz se mi chlapi divaji do vystrihu a kdyz se predklanim, kolikrat se schovam rukou. Prsa mam pekne trojky, takze kolikrat i tricko bez vetsiho vystrihu neco odhali. Treba se ji libis, a proto vic hlida zrovna tebe. Aby nebyla za lehkou devu. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
4636
1.6.17 05:28

Pokud myslíš, že by to neskončilo katastrofou a chceš to přeci jen nějak nadhodit, můžeš třeba v žertu, až to udělá znovu, o tom něco vtipného prohodit. Něco jako „Maruš, ty si furt dáváš ruku na srdce, jak Američani u vlajky“.. :lol: Nebo „Maruš, ruku na srdce, já jsem slušnej ženatej chlap, tohle fakt nemusíš..“ Prostě podle vaší situace něco pronést, co se hodí a ona se tomu zasměje :palec: Pak jí třeba dojde, že je to zbytečný ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1376
1.6.17 05:51

Milé téma po ránu :). Slečna bude asi dost úzkostlivá. Co z toho života máš, celej den sedíš v práci a nemůžeš se kouknout ani do výstřihu? :D Kašli na to a koukej dál, ona si zvykne :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30569
1.6.17 06:14

Pokud nosím vystrih, počítám s tím, ze mi tam budou cucet :mrgreen: :nevim:
Nevím jestli bych se nějak zmiňovalazmiňovala, aby to nevzala ještě hůř

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Terezka1993
1.6.17 07:08

Asi je tak proste vychovaná, a nemusí na sebe upozorňovat tím ze ukazuje kozy

• Citovat
  • Upravit
1.6.17 07:24

Asi bych jí nechala být, diskuze by v ní mohla vyvolat pocit trapnosti… A potom by už vaše kolegialita nebyla na takové přátelské úrovni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1661
1.6.17 07:24

Nechapu proc ti to vadi, jeste tak moc ze si zalozis profil na emiminu. Spis mi pripada, ze se nekdo nudi… :roll: a jestli je to pravda, chtela bych videt jak by se tvarila tvoje manzelka, kdybys ji vykladal ze nechapes, proc kolegyne nenosi pred tebou vystrihy. Asi vidi jak ji tam koukas i tak, kdyz si tak dobre vsimas kdy se zakryva, nezakryva atd.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.6.17 07:39
@hani28 píše:
Nechapu proc ti to vadi, jeste tak moc ze si zalozis profil na emiminu. Spis mi pripada, ze se nekdo nudi… :roll: a jestli je to pravda, chtela bych videt jak by se tvarila tvoje manzelka, kdybys ji vykladal ze nechapes, proc kolegyne nenosi pred tebou vystrihy. Asi vidi jak ji tam koukas i tak, kdyz si tak dobre vsimas kdy se zakryva, nezakryva atd.

No a, můj muž mi normálně řekl, že kolegyně v práci se ohnula tak, že jí bylo pod sukní vidět až do krku. Ještě jsem se ho zeptala, jestli se mu to líbilo :jazyk: Řekl že se kvůli ochraně svého zdraví a života zdrží komentáře, se mě asi chudák bojí :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.6.17 07:43

Pokud to není fake, řekni jí že se jí omlouváš, pokud jsi jí dostal do rozpaků, tím že ti oči sklouzly do jejího výstřihu a že se tomu budeš vyvarovat. Víc bych s ní neřešila. Pokud nemá iq tykve, musí jí být jasné, že se muži podívají a často si to ani neuvědomí. Je to přirozené. Mě to osobně nevadí, a to nosím upnutá tílka. Co mi vadí je,,vtipné plácnutí po zadku", to bych vraždila. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Terezka1993
1.6.17 07:47

@hani28 naprosto s vami souhlasim, taky mě napadlo proč se na to nezepta manželky :D

• Citovat
  • Upravit
5739
1.6.17 08:05

Já mám prsa velká 4-5 :lol: nosím výstřihy běžně, přeci se neupeču. Když stojím, tak mi koukání chlapů nevadí, je mi to šumák :mrgreen: ale když se mám třeba v obchodě předklonit pro něco do spodního regálu a je na blízku cizí chlap, tak si podvědomě dávám taky ruku. Asi jsem si vědomá, že hlubší pohled do hlouby mé úžlabiny by někomu mohl způsobit infarkt :mrgreen:
A to fakt nejsem puritánka a jsem si vědomá, že ženské zbraně na chlapy platí :lol: Viz můj poslední triumf v autoservisu…kdy po telefonu pan mechanik odmítal všechny, že tento týden opravdu nemá čas…a mě vzal přednostně za dva dny. Jaké bylo jeho zklamání, když místo mě, tam přifrčel manžel. :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Terezka1993
1.6.17 08:14

@alisekR na všechny to taky, neplatí, naštěstí pro mě :D :) ale, na většinu ano, tak proč toho nevyužít :palec:

• Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama