Hloubkové čištění vlasů a střih

Anonymní
1.5.21 17:18

Hloubkové čištění vlasů a střih

Zdravím, mám takový hloupý dotaz..objednala jsem se ke kadeřníkovi na čištění vlasů a střih, jenže vlasy chci zkrátit docela o hodně, tak přemýšlím nad tím, jestli nejdřív provede střih a až pak vlasy vyčistí pomocí Malibu C, nebo naopak. Jelikož nechci zastřihnout jen konečky, ale opravdu docela o kus, tak mi nějak nedává smysl čistič i vlasy, které budou odstřižené. Jdu na to úplně poprvý, takže fakt moc nevím, jak to chodí :nevim: :D Dokáže mi někdo poradit? Trochu se totiž bojím, že když si je nechám i vyčistit, tak mi vlasy jen trochu zastřihne, přijdu si jak blbka :think: :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
170
1.5.21 17:44

A to je takovy problem se kadernice zeptat a domluvit se s ni, jak to chces?? :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3890
1.5.21 17:44
@Anonymní píše:
Zdravím, mám takový hloupý dotaz..objednala jsem se ke kadeřníkovi na čištění vlasů a střih, jenže vlasy chci zkrátit docela o hodně, tak přemýšlím nad tím, jestli nejdřív provede střih a až pak vlasy vyčistí pomocí Malibu C, nebo naopak. Jelikož nechci zastřihnout jen konečky, ale opravdu docela o kus, tak mi nějak nedává smysl čistič i vlasy, které budou odstřižené. Jdu na to úplně poprvý, takže fakt moc nevím, jak to chodí :nevim: :D Dokáže mi někdo poradit? Trochu se totiž bojím, že když si je nechám i vyčistit, tak mi vlasy jen trochu zastřihne, přijdu si jak blbka :think: :lol:

Neznám teda pojem ani proceduru čištění vlasů, ale řekla bych, že není nic jednoduššího než do salónu zavolat a informovat se tam :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14598
1.5.21 18:35

Teoreticky by mel byt prvni strih, aby kadernik setril produkt i svuj cas. Ale to vi on :think:
Pokud mas vlasy barvene, tak pozor, vitamin C stahuje barvu (ne prirozeny pigment).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6271
1.5.21 18:48

Casto to delaji tak, ze strihnou delku nahrubo, pak cisteni+barva a az pak dodelaji strih na hezko.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
300
1.5.21 18:58

Mně vždy dělali nejdříve Malibu C a potom střih, protože vlasy se většinou stříhají mokré.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
46
2.5.21 09:32

Přítel je kadeřník a říká, že nejdříve čištění a poté střih. Protože vlasy se stříháji za mokra, takže kdyby ti je nejdříve střihl za sucha, tak pak to stejně bude muset dostrihat za mokra, takže 2× tolik práce. Ale měla bys mu říct, že se bude hodně zkracovat, protože to třeba ten kadeřník netuší.

A taky záleží proč chceš stříhat, jestli jenom změnit styl nebo proto, že vlasy jsou zničené…ale po tom čištění už tak strašné být nemusí…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat