Hloupé otázky - těhotenství

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
3.1.22 20:52

Hloupé otázky -těhotenství

Ahoj holky! Omlouvám se že Vás zatěžuji hloupými otázky, ale zajímalo by mě, jestli se dá otěhotnět např: pokud žena sedí na můži, a ten muž je oblečený, a ta žena ne, ten kluk je v ní, a udělá se. Zda je možné otěhotnět :nevim:
Tohle se stalo mé kámošce, je jí 17.
Ona na sobě měla prý tanga, a její přítel na kterém seděla jí to jakoby zařízl víc, a ona říká že neví jestli v ní nebyl když byl oblečený, jak ji to zařízl..Říkala jsem ji že si myslím, že je to nemožné. Ale kamarádka si nedala říct, a nechápe, že by cítila kdyby byl v ní pod tangama..Tak se omlouvám že Vás zatěžuji hloupostmi holky, ale nechci aby se stresovala 
Snažím se ji to vysvětlit, že by citila kdyby byl v ní..

Příspěvek upraven 03.01.22 v 21:27

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4082
3.1.22 20:53

Nedá. Oblečení zabraňuje těhotenství :palec: není se čeho bát :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3.1.22 20:57

@kavenka Dobře, děkuji mockrát :P A co když ty spermie prosáknou přes oblečení?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3225
3.1.22 20:57

Pokud se udela muz do zeny, muze otehotnet vzdy, pokud nebyla pouzita zadana ochrana, bez ohledu na to, kde sedi…jestli nedoslo k zasunu, tak otehotnet nemuze…neni to zadna velka veda…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4082
3.1.22 20:58
@Lucinka15k píše:
@kavenka Dobře, děkuji mockrát :P A co když ty spermie prosáknou přes oblečení?

To by to musela být nějaká kouzelná spermie :potlesk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
983
3.1.22 21:00
@Lucinka15k píše:
Ahoj holky! Omlouvám se že Vás zatěžuji hloupými otázky, ale zajímalo by mě, jestli se dá otěhotnět např: pokud žena sedí na můži, a ten muž je oblečený, a ta žena ne, ten kluk je v ní, a udělá se. Zda je možné otěhotnět :nevim:

Co jste použili, ponožku?? :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4082
3.1.22 21:02
@Krista 1 píše:
Co jste použili, ponožku?? :mrgreen:
:lol:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3.1.22 21:03

@Krista 1 Nee :mrgreen: Já to myslela tak, jenom pokud žena sedí na muži, a prostě má erekci, a dostane se do ní tím :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27392
3.1.22 21:19
@Lucinka15k píše:

Asi mám omezenou fantazii, ale jak může být muž v ní, když je oblečený? :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
378
3.1.22 21:20
@Lucinka15k píše:
@Krista 1 Nee :mrgreen: Já to myslela tak, jenom pokud žena sedí na muži, a prostě má erekci, a dostane se do ní tím :mrgreen:

Tak to už musí mít partner pěknej vrták :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3.1.22 21:25

@Kriss Tina Tohle se stalo mé kámošce, je jí 17.
Ona na sobě měla prý tanga, a její přítel na kterém seděla jí to jakoby zařízl víc, a ona říká že neví jestli v ní nebyl když byl oblečený, jak ji to zařízl..Říkala jsem ji že si myslím, že je to nemožné. Ale kamarádka si nedala říct, a nechápe, že by cítila kdyby byl v ní pod tangama..Tak se omlouvám že Vás zatěžuji hloupostmi holky, ale nechci aby se stresovala :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
55451
3.1.22 21:26

No tak guma je poněkud spolehlivější antikoncepce než textil, že, ale taky moje fantazie selhává při pokusu představit si soulož s oblečeným mužem :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3.1.22 21:34

@ugluk Tohle se stalo mé kámošce, je jí 17.
Ona na sobě měla prý tanga, a její přítel na kterém seděla jí to jakoby zařízl víc, a ona říká že neví jestli v ní nebyl když byl oblečený, jak ji to zařízl..Říkala jsem ji že si myslím, že je to nemožné. Ale kamarádka si nedala říct, a nechápe, že by cítila kdyby byl v ní pod tangama..Tak se omlouvám že Vás zatěžuji hloupostmi holky, ale nechci aby se stresovala :think:
Prosím Vás, můžu se zeptat? Pro klid mojí kámošky, už fakt nevím jak ji to vysvětlit.. :mrgreen: Že by cítila kdyby byl v ní, když měla ty tanga a zařízl ji je, tak ona nechápe že by cítila kdyby v ní byl :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1520
3.1.22 21:41

Promiň, nějak ti to nevěřím, „Lucinko“.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
244
3.1.22 23:18

Rada je nesouložit, pokud nepoznáš, jestli máš uvnitř sebe penis nebo jen zarizla tanga :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat